ISBN:9788394746995

Z rozmyślań próżniaka. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: J.K. Jerome

Wydawnictwo: Wymownia

Oszczędzasz: 7%

 

Eseje angielskiego pisarza to przede wszystkim zbiór celnych i humorystycznych spostrzeżeń dotyczących najróżniejszych dziedzin życia; dzieci, zegarów czy choćby nawet psów i kotów. Mimo upływu ponad stu lat uwagi Jerome’a wciąż wydają się aktualne i nadal budzą szczery śmiech. Jest to druga opublikowana powieść tego autora; przyniosła mu rozgłos i reputację pisarza znakomicie oddającego istotę angielskiego humoru. Warto sięgnąć po to krótkie dzieło i sprawdzić, czy refleksje Jerome’a rzeczywiście są ponadczasowe.

 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

 

 

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 10.65 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
10.65 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 9.59 zł
(dla stałych klientów)
10.65 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
20.49 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
30.00 zł virtualo.pl
pdf
11.50 zł woblink.pl
pdf
11.50 zł publio.pl
pdf
15.90 zł swiatebookow.pl

J.K. Jerome - inne e-booki

E-booki podobne do "Z rozmyślań próżniaka. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie"