25 miniemerytur

Autor: Jakub B. Bączek

Wydawnictwo: JBB Coaching

Oszczędzasz: 0%

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek, który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza na 25 urlopach, które nazywa „miniemeryturami”, a w czasie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).
Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro), jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia).
Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na wyciągnięcie ręki mamy człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA!
„25 miniemerytur” pomoże Ci spełnić Twoje marzenia – nie tylko te podróżnicze. Ale UWAGA: ta historia wciąga, a jej przeczytanie może sprawić, że wiele się w Twoim życiu zmieni! Do dzieła!

CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE?
– Jak od zera doszedłem do życia, w którym mogę sobie pozwolić na 25 wyjazdów zagranicznych rocznie.
– Na czym polega moje autorska koncepcja Wolności Finansowej 50/50.
– Jakie nawyki doprowadziły mnie do bycia rentierem i jak możesz je wzmacniać u siebie.
– Moje przemyślenia i wnioski, odnajdziesz gdzieś pomiędzy Azją i Australią.
– Znajdziesz też wyzwania w okolicach Afryki i Europy.
– Nie zabraknie energii obu Ameryk i… pięknych zdjęć z podróży oraz anegdot na trasie. Zwłaszcza jednak odnajdziesz tu siłę, wiedzę, wiarę i mentalność korzystania z życia.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 35,67

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
35,67 zł publio.pl

Jakub B. Bączek - inne e-booki

E-booki podobne do "25 miniemerytur"