ISBN:9788394921958

Fiskalizm a aktywność gospodarcza w Polsce. Aspekty ekonomiczno-prawne, granice stosowania, skutki. T. 1. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) oraz od towarów i usług (VAT). Podstawy prawne i wpływ fiskalizmu na wzrost gospodarczy w Polsce

Autor: Monika Grajewska, Aleksander Maksimczuk, Anna Świerczewska-Gąsiorowska

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 29.66 zł.

Niniejsza monografia podejmuje próbę weryfikacji hipotezy, że przyspieszenia dynamiki wzrostu gospodarczego w Polsce w długim okresie, obok ewentualnych innych sposobów, można upatrywać w redukcji obciążeń fiskalnych oraz zmianie struktury dochodów podatkowych, tj. w drodze odpowiednich zmian w fiskalizmie. Należy tutaj szczególnie podkreślić, że w treści monografii uwzględniono tylko dwa spośród elementów składowych szeroko pojmowanego fiskalizmu. Są nimi:obciążenia podatkiem dochodowym od osób prawnych (CIT) i obciążenia podatkiem od towarów i usług (VAT).

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 29.66 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29.66 zł ebuczek.pl
pdf
30.35 zł gandalf.com.pl
pdf
34.27 zł swiatebookow.pl
pdf
34.60 zł zinamon.pl
pdf
38.50 zł woblink.pl
pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
38.50 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Fiskalizm a aktywność gospodarcza w Polsce. Aspekty ekonomiczno-prawne, granice stosowania, skutki. T. 1. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) oraz od towarów i usług (VAT). Podstawy prawne i wpływ fiskalizmu na wzrost gospodarczy w Polsce"