ISBN:9788395260605

Tajemnicza róża. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: William Butler Yeats

Wydawnictwo: Wymownia

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 15.50 zł.

Oszczędzasz: 11%

 

Niezwykłe dzieło pióra noblisty Williama Butlera Yeatsa zabiera czytelnika w podróż po irlandzkim folklorze, oczarowuje mistycyzmem i zmusza do refleksji. Tajemnicza róża to zbiór wierszy i opowiadań pisanych w różnych okresach, w którym autor zawarł swoje poglądy filozoficzne. W utrzymanych w ezoterycznej atmosferze miłosnych utworach znajdzie się echo romantycznego idealizmu, ale Yeats na tym nie poprzestaje; na czytelnika czekają również liryki niemalże obsceniczne, zupełnie inaczej traktujące kwestie seksualności.

 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

 

 

 

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 15.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
15.50 zł sensus.pl
pdf
15.50 zł onepress.pl
pdf
od 13.95 zł
(dla stałych klientów)
15.50 zł ebookpoint.pl
pdf
17.47 zł swiatebookow.pl
pdf
17.50 zł woblink.pl
pdf
17.50 zł publio.pl
pdf
  11.39 zł
w programie Nexto Premium
17.66 zł nexto.pl
pdf
55.00 zł ibuk.pl
pdf
55.00 zł legimi.com
pdf
55.00 zł virtualo.pl

William Butler Yeats - inne e-booki

E-booki podobne do "Tajemnicza róża. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie"