Przygody brygadjera Gerarda WYDANIE DWUJĘZYCZNE

Autor: Arthur Conan Doyle

Wydawnictwo: Wymownia

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 3.90 zł.

Oszczędzasz: 46%

Publikacja dwujęzyczna angielsko-polska

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny, wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1903, a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.Powieść napisana została przez twórcę kultowej postaci detektywa Sherlocka Holmesa. Arthur Conan Doyle to szkocki pisarz, lekarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych. Przygody brygadjera Gerarda pozwolą nam zapoznać się z emocjonującymi losami innego niż Sherlock Holmes, lecz również ciekawego, bohatera. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

Najlepsza cena: Legimi
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 9.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
9.50 zł legimi.com
pdf
9.50 zł ibuk.pl
pdf
9.50 zł virtualo.pl
pdf
16.10 zł swiatebookow.pl
pdf
  10.50 zł
w programie Nexto Premium
16.28 zł nexto.pl
pdf
17.50 zł publio.pl
pdf
17.50 zł woblink.pl

Arthur Conan Doyle - inne e-booki

E-booki podobne do "Przygody brygadjera Gerarda WYDANIE DWUJĘZYCZNE"