W niniejszym zbiorze poznacie jednak różne oblicza śmierci. Nie tylko tę ponurą i smutną, zazwyczaj jako pierwszą przychodzącą nam do głowy. Śmierć może być również ukojeniem, początkiem czegoś nowego, a nawet – powodem do radości. Liczymy na to, że w tak różnorodnym zbiorze opowiadań każdy z Was znajdzie tekst, który przypadnie Wam do gustu. Wzruszy, da powód do refleksji a może i uśmiechu.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne! 50% dochodu  zostaje przekazane Fundacji pomagającej ofiarom przemocy (Fundacja Fileo). Pozostałe 50% – fundacji pro-zwierzęcej (Fundacja Mondo Cane – Inspektorat Nowy Sącz).

Każdego dnia setki ofiar przemocy, setki zwierząt potrzebują naszego wsparcia. Kupując „Oblicza śmierci” dołożycie cegiełkę do tego, by pomoc trafiała do nich jak najszybciej. Liczymy, że dzięki Waszym zakupom, a także wspólnym promowaniu tej inicjatywy – uda się zebrać jak największą kwotę! Jeśli po lekturze e-booka „Oblicza śmierci” uznacie, że znaleźliście w nim „to coś” – będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą polecajkę, jaką opublikujecie w internecie.