ISBN:9788395358807

Jak zarobić (duże) pieniądze

Autor: Felix Dennis

Wydawnictwo: OSMPOWER

Stron: 193

Opłacalność: 30.57 zł/100 stron

Oszczędzasz: 2%

Książka autora światowego bestsellera How to Get Rich! Jest to przewodnik dla osób zdeterminowanych, by zdobyć pieniądze i gotowych aby zmierzyć się z potencjalnymi konsekwencjami własnych działań.

W swojej głupocie i dumie wierzysz, że do bogactwa prowadzi „droga na skróty”. Nieświadomy swego nieróbstwa, szukasz „magicznej kuli”, by zgładzić wampiry biedy, które co noc wysysają z ciebie krew. Jesteś głupi.(...) Widziałem cię w różnych wcieleniach, w wielu miejscach. I wreszcie spotykam cię tutaj, w tej księgarni, gdy przerzucasz szybko strony, szukając kolejnego „skrótu” w nadziei, że uda ci się wydobyć sedno tej książki bez wydawania na nią pieniędzy. Ty żałosny robaku. Niczego się nie nauczysz i nigdy nie będziesz bogaty.

Tak bezpośrednio i konkretnie Felix Dennis zwraca się do czytelników w jednym z rozdziałów. Autor bezpardonowo pisze o tym, jakie błędy popełniają ludzie chcący się wzbogacić, jak sabotują swoje próby zyskania pieniędzy i w jakie pułapki wpadają.

Daje też konkretne lekcje. Czasem są one bardzo krótkie i mogą nie być przyjemne czy popularne, ale Felix Denis, który sam od zera wypracował swoją fortunę, wie z praktyki, o czym pisze. Mimo tego, że książka ta została po raz pierwszy wydana wiele lat temu, wszystkie 88 rad autora jest nadal aktualne.

CZEGO UCZY FELIX DENNIS W KSIĄŻCE JAK ZAROBIĆ (DUŻE) PIENIĄDZE?

  • Ta książka jest ukłonem w stronę tych, którzy chcą się bogacić i dorobić się wielkich majątków, ale nie mają czasu ani ochoty, aby czytać stronę po stronie kolejnych poradników o tym, jak to zrobić.
  • Jest napisana przez człowieka, który doszedł do wszystkiego, zaczynając od zera i na swoich własnych doświadczeniach opracował praktyczne sposoby na zdobywanie dużej fortuny. 
  • W książce „Jak zarobić (duże) pieniądze” autor zawarł opis 88  kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.  

Nie jest to kolejny poradnik w stylu “jak zarobić milion w 3 dni”, ale praktyczna, konkretna wiedza i doświadczenia jednego z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii skondensowana w 88 lekcjach.

88 sposobów na bogactwo i sukces!

O autorze

Felix Dennis - urodził się 27 maja 1947 roku w Anglii. Jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Pochodził z niezbyt zamożnej rodziny, a w domu, w którym się wychował, nie było elektryczności, światła ani toalety. Mimo przeciwności odniósł wielki sukces. Za życia był filantropem, poetą i wydawcą. Zbił fortunę 500 milionów funtów, co uplasowało go wysoko w rankingu najbogatszych przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii

 
Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 59.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
59.00 zł sensus.pl
mobi epub pdf
59.00 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 53.10 zł
(dla stałych klientów)
59.00 zł ebookpoint.pl

E-booki podobne do "Jak zarobić (duże) pieniądze"