ISBN:9788395965388

Daj się lubić

Autor: Dr Jack Schafer

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kompania Mediowa

Oszczędzasz: 20%

Książka Daj się lubić dostarczy ci narzędzi potrzebnych do zdobycia sympatii, niezależnie od tego, czy chodzi o pierwsze wrażenie na randce, rozmowie o pracę czy podczas spotkania towarzyskiego. Popraw swój „iloraz sympatyczności”, naucz się wyłapywać kłamstwa i opanuj niewerbalne sygnały. Zacznij mieć wpływ na to, jak postrzegają Cię inni. Dzięki sprawdzonym radom byłego agenta FBI specjalizującego się w analizie zachowania, nauczysz się jak zawsze zrobić dobre wrażenie na nieznajomych, w jaki sposób zbudować trwałe relacje oraz jak dowiedzieć się, co tak naprawdę inni myślą o tobie. Przeczytaj i Daj się lubić na chwilę lub na zawsze.

Kto może powiedzieć więcej o ludzkiej psychice niż Jack Schafer i Marvin Karlins? Pierwszy jako agent specjalny FBI rozwinął przełomową strategię profilowania terrorystów i wykrywania oszustw. Drugi jest międzynarodowym konsultantem w dziedzinie relacji międzyludzkich, absolwentem Uniwersytetu Princeton i profesorem Uniwersytetu Południowej Florydy. Obaj są autorami książek o tematyce psychologicznej i współpracownikami czasopism zawodowych i popularnych. Teraz Schafer i Karlins dostosowali wypracowane przez lata pracy i badań naukowych taktyki przesłuchiwania i przekonywania, byś nauczył się przełamywać dystans i przekonał do siebie niemal każdego nieznajomego


Chcesz więcej sprzedawać, lepiej rozpoznawać emocje czy skuteczniej werbować sowieckich szpiegów? W tej książce znajdziesz wskazówki, które pozwolą ci łatwiej się komunikować na wszystkich poziomach. Na każdej stronie przeczytałem coś nowego o sposobach wpływania na ludzi, a przecież jestem profesjonalistą! W Daj się lubić znajdziesz setki porad i spostrzeżeń, które przydadzą się w relacjach zawodowych i towarzyskich.

Dr Jim Reilly, astronauta, Mach25Management

 

Jak wpływać na innych? Ten praktyczny i wnikliwy poradnik jest oparty na doświadczeniu pracy dla FBI i wieloletniej analizie zachowań. Zawiera mnóstwo przydatnych rad i technik, które można stosować od ręki. Lektura tej książki była wielką przyjemnością i nauką w jednym!

William Ury, współautor Dochodząc do TAK i autor Odchodząc od NIE

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 35.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
35.90 zł empik.pl
mobi epub
38.15 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 34.35 zł
(dla stałych klientów)
38.17 zł ebookpoint.pl
mobi epub
38.17 zł woblink.pl
mobi epub
44.90 zł ibuk.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
44.90 zł legimi.com
mobi epub
44.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
44.90 zł publio.pl

Dr Jack Schafer - inne e-booki

E-booki podobne do "Daj się lubić"