ISBN:9788396034335

Standaryzowana praca menadżera

Autor: Jim Lancaster, Emily Adams

Wydawnictwo: Lean Enterprise Institute Polska

Oszczędzasz: 23%

Liderzy stali się mistrzami ciągłego doskonalenia. A jednak usprawnienia nie przełożyły się na wynik finansowy, a efekty kaizen okazały się nietrwałe.
Spodziewane rezultaty przyniósł dopiero system codziennego zarządzania i praca standaryzowana na każdym poziomie organizacji, także wśród ścisłego kierownictwa. Zespół uświadomił sobie, że przed doskonaleniem procesów trzeba nauczyć się je utrzymywać.
Dzięki pomocy wieloletniego członka kierownictwa Toyoty i doświadczonego specjalisty Lean Jim i jego zespół odkryli, iż procesy są delikatne jak zamki z piasku. Dzięki regularnemu utrzymywaniu i codziennemu zarządzaniu stają się jednak solidniejsze i elastyczniejsze, zapewniając niezbędną podstawę trwałemu doskonaleniu. Po upływie blisko dekady od wprowadzenia nowego codziennego systemu zarządzania kierownictwo firmy opiera się na pracy standaryzowanej, by wspierać działalność produkcyjną. Kładzie nacisk na stabilizację i utrzymywanie procesów, a dopiero w dalszej kolejności na poszukiwanie znaczących udoskonaleń. Dzięki temu niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w swojej branży.
Niniejsza książka przedstawia szczegółowy opis metody, którą menadżerowie mogą wykorzystać z równym powodzeniem w każdej organizacji. Wprowadzenie codziennego zarządzania (ang. daily management), standaryzacja pracy menadżerów i stała obecność w miejscu tworzenia wartości (shopfloor management) są gwarancją oczekiwanych wyników w firmach zarówno produkcyjnych, jak i usługowych.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 43.35 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 39.02 zł
(dla stałych klientów)
43.35 zł ebookpoint.pl
mobi epub
43.35 zł onepress.pl
mobi epub
44.45 zł gandalf.com.pl
mobi epub
44.80 zł inverso.pl
mobi epub
47.60 zł woblink.pl
mobi epub
  33.60 zł
w programie Nexto Premium
52.08 zł nexto.pl
mobi epub
56.00 zł empik.pl
mobi epub
56.00 zł ibuk.pl
mobi epub
56.00 zł virtualo.pl
mobi epub
56.00 zł legimi.com
mobi epub
56.00 zł publio.pl

Emily Adams - inne e-booki

E-booki podobne do "Standaryzowana praca menadżera"