ISBN:9788396062970

Bądź sexy i nie daj się zamordować

Autor: Karen Kilgariff

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kompania Mediowa

Oszczędzasz: 29%

Bądź sexy i nie daj się zamordować zajęła pierwsze miejsce listy bestsellerów magazynów „New York Times” i „USA Today”. Nic dziwnego! Autorki - Karen Kilgariff oraz Georgia Hardstark - to twórczynie jednego z najciekawszych i najbardziej popularnych podcastów ostatnich lat, czyli My Favorite Murder!

Poznały się na imprezie. Spędziły kilka godzin, żywo dyskutując o głośnych morderstwach i ulubionych filmach kryminalnych. Tak powstał pomysł na podcast, w którym przeplatają opowieści o zbrodniach z osobistymi historiami o życiu. Teraz możecie poznać je jako autorki książki Bądź sexy i nie daj się zamordować. Kilgariff i Hardstark przytaczają całą serię najgorszych błędów, które zdążyły popełnić w życiu, opowiadając o nich w sposób pełen czarnego humoru, wzajemnego zrozumienia i z dystansem do swoich słabości i lęków. Jednocześnie pokazują uwikłanie w świat funkcjonujący na męskich zasadach i codzienne trudności z tym związane.

Karen i Georgia sięgają do przeszłości, by na przykładzie własnych przeżyć oraz prawdziwych historii kryminalnych pokazać kulturowe i społeczne schematy, z którymi od lat muszą zmagać się kobiety na całym świecie. Piszą szczerze z wielką dozą zdrowego rozsądku i bardzo obrazowo. To opowieść o tym, jak walczyć o bycie sobą. Na własnych regułach.

To jak popołudniowa kawa z najlepszą przyjaciółką. Przeciągnęła się aż do nocy, dzielicie się mrocznymi sekretami i radami, dotyczącymi spraw, które sporo was kosztowały, a potem wracacie do świata, mając na nowo naładowane baterie. Gotowe, by niszczyć toksycznych mężczyzn. Karen i Georgia są głosem twardych i wrażliwych kobiet. Ta książka to ich manifest. ―Stephanie Perkins, autorka bestsellera New York Times’a Ktoś jest w twoim domu 

Najlepsze rady, których nigdy nie usłyszałaś od mamusi. ―Jenny Lawson, autorka bestsellera New York Times’a Udawajmy, że to się nie wydarzyło

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 31.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
31.90 zł empik.pl
mobi epub
38.15 zł gandalf.com.pl
mobi epub
38.17 zł woblink.pl
mobi epub
44.90 zł ibuk.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
44.90 zł legimi.com
mobi epub
44.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
44.90 zł publio.pl

Karen Kilgariff - inne e-booki

E-booki podobne do "Bądź sexy i nie daj się zamordować"