Audioporadnik o podróżowaniu z dzieckiem

Must have dla rodziców myślących o podróżowaniu z dziećmi. Dla tych, którzy podróżowali, zanim zostali rodzicami, a teraz boją się spróbować. I dla tych, którzy podjęli niezbyt udane pierwsze próby. Podróżując z dziećmi nie jesteśmy skazani na all-inclusive. Pokażemy, że można wziąć sprawy w swoje ręce i przeżywać fascynujące przygody całą rodziną.

Z wersją audio zainspirujesz się do rodzinnej podróży jadąc samochodem lub na spacerze – masz ją zawsze ze sobą i możesz słuchać wszędzie. Wrócisz do niej gdy tylko tego potrzebujesz.

To jedyny taki audiobook na rynku!

 Kompleksowy poradnik o podróżowaniu z dzieckiem.

 Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć przed pierwszą podróżą.

 Z nim zaplanujesz rodzinną podróż.

 Dowiesz się jak radzić sobie z trudnościami rodzinnej podróży i ruszysz w drogę bez stresu.

 Audiobooka możesz słuchać wszędzie: w samochodzie, w korku, na spacerze, sprzątając czy biegając.

 Możesz do niego zawsze wrócić.

 Nie będziesz się mógł oderwać od opowieści czytanej ciepłym i magicznym głosem Dany Ślipy.

Zobacz, dlaczego warto posłuchać “Czy leci z nami królik?”:

To książka o podróży pewnego małżeństwa z córką i o tym, że dziecko nie zamyka możliwości podróżowania, a wręcz otwiera wiele nowych perspektyw przed rodzicami. Zabawna, nieszablonowa. Chce się usiąść i zacząć planować własną podróż. Recenzja – Marta Kraszewska autorka bloga www.rudymspojrzeniem.pl

O autorach 

Liliana Poszumska, Arkadiusz Wójcik i Gabriela Wójcik – rodzina podróżników, która razem odwiedziła już kilkanaście krajów na pięciu kontynentach. Zanim na świecie pojawiła się ich córka Gabi, Lila i Arek zdążyli objechać spory kawałek globu. Swoje eskapady z okresu „przed Gabi” opisali w pięknie wydanym, dwujęzycznym albumie Toros Bravos Sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa, którego premiera odbyła się na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy w 2019 roku.

Audiobook:
ISBN: 978-83-961108-1-7
Czyta: Dana Ślipy