Masz problem z włosami?

Witaj! Nazywam się Aneta Wcisło i od 20 lat pracuję w branży beauty, początkowo jako fryzjer-stylista, również jako trycholog.

Skąd pojawił się u mnie pomysł, aby zająć się tą dziedziną? W mojej codziennej pracy jako fryzjer zauważyłam, że moi klienci borykają się z różnymi problemami i schorzeniami skóry głowy, nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem itp. Dlatego też postanowiłam zgłębić wiedzęz zakresu trychologii, aby móc nieść pomoc wszystkim tym, którzy pragną mieć piękne i zdrowe włosy.

E-book „Zdrowe włosy, piękne włosy. Poradnik trychologiczny”, który właśnie będziesz czytać, powstał z pasji do służenia wiedzą i doświadczeniem osobom skarżącym się na schorzenia i problemy skóry głowy oraz wspierania ich w walce o mocne, lśniące włosy. Do klientów staram się podchodzić indywidualnie i holistycznie, ponieważ wiem, że wiele objawów, z którymi do mnie przychodzą, to tylko sygnał, że wewnątrz organizmu dzieje się coś poważniejszego. Dbałość o piękny wygląd włosa zaczyna się u mnie zawsze od zadbania o jego cebulkę!

Mam nadzieję, że niniejszy e-book odpowie na wiele pytań i rozwieje wątpliwości, które krążą wokół trychologii, a także będzie inspiracją do naturalnej, mądrej pielęgnacji.

Zapraszam również na moją stronę www.wiecejwlosow.pl.