VideoBook „Kinesiology taping estetyczny. Naklejaj na zdrowie!” nauczy Cię, jak w prawidłowy sposób KROK PO KROKU zaaplikować te kolorowe taśmy i uzyskać spektakularne efekty zarówno estetyczne jak i zdrowotne. Pozbędziesz się napięć mięśniowych, obrzęków oraz spłycisz zmarszczki. Otrzymasz instrukcję w wersji pisemnej jak i wideo.

Naucz się kinesiology tapingu – krok po kroku i z widocznymi efektami! Chcesz spłycić zmarszczki, zredukować opuchliznę, pozbyć się drugiego podbródka? Kinesiology taping pomoże Ci zarówno w problemach typowo estetycznych, jak i wyeliminowaniu dolegliwości zdrowotnych oraz bólowych. Wywodzi się z rehabilitacji, więc jego działanie jest po prostu sprawdzone i bezpieczne. Kinesiotaping jest cudowną metodą – cudowną, bo daje cudowne rezultaty w cudownie nieskomplikowany sposób. Mój videobook „Kinesiology taping estetyczny. Naklejaj na zdrowie!” powstał, żeby efektami KT mogło cieszyć się jak najwięcej kobiet, oklejając się w domowym zaciszu, zgodnie z zasadami anatomii i celując w konkretne problemy. Co znajdziesz w środku videobooka „Kinesiology taping estetyczny. Naklejaj na zdrowie!”? 20 aplikacji, opisanych krok po kroku w zrozumiały, prosty sposób, bez skomplikowanego języka i zawiłego tłumaczenia zdjęcia i wideo dokładnie pokazujące, jak wykonać daną aplikację – tak, abyś mogła wykonać ją bez żadnego problemu przed swoim własnym lustrem (dostęp do video na 3 miesiące) planszę anatomiczną, dzięki której będziesz wiedziała, na jakie mięśnie (i dlaczego!) działa dana aplikacja Skuteczność KT gwarantuje przede wszystkim prawidłowa aplikacja – a tej, obiecuję, nauczysz się wraz z moim eBookiem.

Dlaczego powinnaś kupić tego eBooka? Kinesiology taping pomoże nie tylko w odmłodzeniu twarzy i estetycznej poprawie jej wyglądu, ale również w wyeliminowaniu problemów zdrowotnych oraz bólu. W czym dokładnie pomoże Ci kinesiotaping? spłycenie zmarszczek – czołowych, lwiej zmarszczki, kurzych łapek, zmarszczek palacza zmniejszenie drugiego podbródka spłycenie bruzd nosowo–wargowych i marionetek zredukowanie obrzęków i opuchlizny usprawnienie przepływu krwi i limfy obniżenie napięcia mięśni Ważne! Efekty te osiągniesz, wykonując aplikacje KT prawidłowo – i tego właśnie nauczę Cię w moim eBooku.

Nie kleiłaś nigdy taśm? Spokojnie, to żaden problem! Prowadzę Cię za rękę – niemalże dosłownie, bo pokazuję Ci, jak tymi rękoma wykonywać prawidłowe aplikacje. Tłumaczę wszystko w zrozumiały sposób, a Ty masz do dyspozycji zarówno zdjęcia i wideo, na których prezentuję poszczególne etapy aplikacji, jak i planszę anatomiczną, pozwalającą odnaleźć odpowiednie mięśnie na Twojej twarzy. No po prostu, nie możesz nie załapać, o co w tym chodzi!

Dlaczego „tylko” 20 aplikacji? Aplikacje, które zawarłam w VideoBooku, to tak zwana Złota Dwudziestka kinesiotapingu – aplikacje prawidłowe anatomicznie, opierające się na fizjologii naszego ciała i, przede wszystkim, skuteczne. Mogłabym się uprzeć i „ponawymyślać” być może jeszcze drugie tyle, tylko… po co? Nie ma to żadnego sensu ze zdrowotnego punktu widzenia, nie niesie ze sobą żadnej wartości, a wręcz przeciwnie – wprowadza chaos i utrudnia zrozumienie, czym kinesiotaping jest. Dwadzieścia aplikacji to nawet więcej, niż wystarczająco, aby wyeliminować lub znacząco zmniejszyć całe mnóstwo problemów estetycznych i zdrowotnych. Tu naprawdę liczy się jakość, nie ilość.

Ebook zawiera ponad 100 stron, część video jest dodatkowym atutem. Przeczytasz tekst, zobaczysz zdjęcia, a jeśli trzeba, obejrzysz instrukcję w formie krótkiego filmiku. Ebook podzielony jest na część teoretyczną (użyty język zrozumiały dla każdego) oraz praktyczną. W części praktycznej aplikacje zostały podzielone na 3 rodzaje: mięśniowe (zrelaksujesz mięśnie i zliftingujesz twarz), limfatyczne (pozbędziesz się obrzęku), powięziowe (odżywisz tkanki).

Ta pozycja jest idealna dla Ciebie, jeśli: Chcesz wznieść pielęgnację twarzy na wyższy poziom, samodzielnie w domu Idealne uzupełnienie masażu twarzy, jogi twarzy, aby przedłużyć efekty Masz ograniczony czas i nie możesz pozwolić sobie na częste wizyty u specjalisty

Bonusy przy zakupie ebooka: Aplikacja kinesiology tapingu na blizny po CC, Aplikacja KT na chrapanie| zatoki Aplikacja KT na obrzęk kostek i nóg Kod rabatowy 30% na miesięczny kurs jogi twarzy, podczas którego uczę automasażu twarzy oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy. Od poniedziałku do piątku wspólnie ćwiczymy przez 15 minut zestawy jogi twarzy. Są to krótkie zestawy, dzięki czemu możliwe do utrzymania w dłuższej perspektywie czasu. W pielęgnacji twarzy kluczem do sukcesu jest SYSTEMATYCZNOŚĆ. Codziennie o 7.00 rano na platformie pojawia się ŚWIEŻY zestaw dnia, dlatego możesz ćwiczyć z samego rana, aby przygotować twarz do dalszej pielęgnacji, pozbyć się porannego obrzęku; po pracy, aby się zrelaksować; wieczorem na dobre zakończenie dnia. Każdy zestaw zostaje na platformie przez miesiąc, dlatego w razie potrzeby możesz do nich wracać bądź ewentualne zaległości nadrabiać w weekendy.

OPINIE: Kasia, jej ćwiczenia i ta książka absolutnie odmieniły moją twarz i w ogóle moje myślenie o ciele. Moja przygoda trwa już ponad rok. Lwia zmarszczka zniknęła, bruzdy są płytsze, a skóra jest promienna. Efekty są wspaniałe. Koleżanki cały czas pytały czy ten wygląd to rezultat jakiegoś zabiegu :D Teraz wszystkie zaopatrzyły się w ebooka i młodniejemy razem