Jak w prawidłowy sposób używać szczotki do pielęgnacji swojego ciała? Chcesz przenieść swoją pielęgnację na wyższy poziom? Szukasz czegoś, co poprawi wygląd Twojej skóry? Co przy minimalnym nakładzie czasu daje duże efekty? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Proste, tanie i oszczędzające Twój czas.

Szczotkowanie skóry na sucho jest dostępną i skuteczną metodą na poprawę wyglądu i zdrowia Twojej skóry. Niesie z sobą mnóstwo korzyści: Poprawia kolor i wygląd skóry. Zwiększa elastyczność i jędrność. Poprawia krążenie i drenaż limfatyczny. Wspiera kontrolę masy ciała.

To pielęgnacja, zdrowie i relaks w jednym. Krok po kroku zapoznam Cię z tą niesamowitą techniką. Nie tylko pomoże ci ujędrnić skórę, ale także zmniejszy obrzęki i cellulit. Przy minimalnym zaangażowaniu uzyskasz spektakularne efekty!

W ebooku, który przygotowałam, znajdziesz więcej informacji na temat tej wyjątkowej techniki. Znajdziesz też instrukcje i wskazówki jak szczotkować się bezpiecznie i skutecznie. Od pierwszych dni stosowania możesz cieszyć się jej zaletami. Efekty zobaczysz już po pierwszym zastosowaniu.

Z ebooka dowiesz się: po co się szczotkować, jakie korzyści daje szczotkowanie ciała na sucho, jak prawidłowo szczotkować ciało na sucho, jak szczotkować twarz na sucho, jak często wykonywać zabieg szczotkowania, jak dobrać szczotkę do swojej skóry, jak wprowadzić w praktykę wszystkie wskazówki aby skóra stała się bardziej promienna i zdrowa jak zmniejszyć cellulit, jak zmniejszyć obrzęki, jak pielęgnować szczotkę aby służyła na dłużej, czy można wykonywać szczotkowanie na sucho w połogu, czym różni się włosie od włókna, jakie są rodzaje szczotek do szczotkowania na sucho.

Małe nawyki mogą przynieść wielkie zmiany!

Systematyczne szczotkowanie przynosi spektakularne efekty! Przekonaj się o tym sama!

Wspólnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie szczotkę i przede wszystkim pokażę Ci - TAK pokażę - ponieważ jest również część praktyczna w formie video!

Opinie: Bardzo praktyczny poradnik. Rozwiązuje wszystkie wątpliwości dotyczące szczotkowania ciała,a dodatkowo szyi i twarzy. Jako posiadaczka blizny po CC, jestem pod ogromnym wrażeniem, jak tak trudną wiedzę można przekazać w tak przystępny sposób w filmie 15 minutowym. Już po pierwszym masażu uczucie było fenomenalne. Ewelina

Z Kasią szczotkuję się od maja, a moja skóra jest JEDWABNA. Jest gładka, odżywiona, po goleniu nie mam już skórki truskawkowej na nogach. Polecam serdecznie tego ebooka i każdy inny kurs Kasi. To wspaniała specjalistka i wie o czym mówi. Iza 38 lat, Warszawa

Bardzo polecam e-booka o szczotkowaniu. Napisany prostym językiem, Kasia prowadzi krok po kroku czytelnika od wyboru szczotki do części praktycznej. Wspaniale, że są dołączone też filmy instruktażowe. Szczotkuję się od kilku dni i efekty są już widoczne: skóra miękka w dotyku + mniejszy obrzęk nóg. Marta T., Białystok

O Autorce: Katarzyna Bęben-Giampietro, mgr fizjoterapii z blisko 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. Trenerka personalna, instruktorka jogi twarzy, technik masażysta. Swoje doświadczenie i wykształcenie zdobywałam w Polsce i we Włoszech. Założyłam Club Fitminek, gdzie Polki rozrzucone po całym świecie (jesteśmy na 5 kontynentach) od poniedziałku do piątku masują i wzmacniają mięśnie twarzy. 15 min dziennie dla zdrowia i urody, uczę świadomej pielęgnacji twarzy. Ciało człowieka to moja pasja, jesteśmy mechanizmem idealnym i wszystkie systemy wzajemnie na siebie wpływają. Ciało ma wpływ na wygląd twarzy, dlatego pracę nad twarzą opieram na znajomości anatomii ciała ludzkiego i jeśli np. mamy opadający kącik ust to nie znaczy, że tam trzeba masować - przyczyna może być w szyi, postawie ciała czy nawet bliźnie po CC. Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama. Wierzę w magię myśli, afirmuję, wizualizuję, marzę na dużą skalę i zawsze osiągam to, co sobie założę!