Wiele osób, które rozpoczyna swoją drogę w biznesie sieciowym na Instagramie popełnia mnóstwo błędów. W efekcie wpadają w zwątpienie, czy w ogóle się do tego nadają. Autorka też należała do tej grupy. Dziś jest już po drugiej stronie. Przetrwała niełatwą drogę na szczyt i nie tylko osiągnęła sukces, ale go utrzymuje, idąc nieustannie naprzód.

Obecnie 90% partnerów i klientów w biznesie pozyskuje w 100% przez Instagram.

A Ty?

- Rozwijasz się w biznesie sieciowym ale bez efektów?

- masz efekty, starasz się działać, ale mimo to nic nie idzie do przodu?

- Być może natrafiłaś na przeszkody i chcesz się poddać?

- Nie wiesz, na czym się skupić, by nie przepalać energii na rzeczy, które nie przybliżają Cię do rezultatu?

- Patrzysz na innych, którzy osiągają sukcesy i pojawia się w Twojej głowie myśl “to chyba nie dla mnie”?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś “TAK”, to ten ebook jest dla Ciebie.

Na temat biznesu sieciowego ( MLM) krąży wiele mitów.

Oddaję Tobie ebooka, który jest rezultatem mojej decyzji. Ebook, który odmieni wiele w Twoim spojrzeniu na ten model biznesu. Na podstawie swojej drogi podzieliłam się w nim najważniejszymi, najtrudniejszymi, ale i najpiękniejszymi lekcjami, jakich doświadczyłam.

Bez nawijania makaronu na uszy. Sam konkret i  prawda. Jak to się stało, że z zamkniętej w sobie dziewczyny, która pracowała na hali targowej, tworząc rękodzieło, dziś jestem jednym z Top Liderów, zbudowałam zespół marzeń a tym samym stabilnie rozwijający się globalny biznes. W tym ebooku znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań i rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Po przeczytaniu tego e-booka dostaniesz potężny zastrzyk motywacji i odpalisz swoje wewnętrzne pokłady energii. Pomoże Ci zrozumieć dlaczego Twoje obecne strategie nie działają tak, jakbyś chciała oraz jak poradzić sobie z tym, gdy stoisz w miejscu i nie wiesz, co zrobić, by ruszyć do przodu. Kiedy już  jesteś na ścieżce realizacji swoich celów, tutaj otrzymasz wskazówki, jak przyspieszyć oraz uświadomisz sobie w których momentach przepalasz energię na rzeczy, które są zbędne. Dzięki temu uwolnisz zasoby, by odkryć swoje flow w biznesie i zbudujesz wewnętrzną moc i wiarę w siebie. Dowiesz się, jak sterować swoją podświadomością, żeby osiągnąć to, o czym marzysz.

A jeśli masz teraz trudny moment, to dowiesz się, jak pokonać strach i co robić, kiedy nie masz wsparcia. Znajdziesz wskazówki, jak radzić sobie z trudnymi początkami, by nie miały wpływu na Twoją dalszą drogę.

Czego dowiesz się z ebooka?

- jak znaleźć inspirację i motywację do podjęcia prawidłowej decyzji i wytrwania w drodze po swój cel,

- jakich błędów nie popełniać i jakie błędy spowolnią Twoje działania,

- jak pokonać przeszkody i  mentalne bariery w głowie, które nas ograniczają w działaniu i budować pewność siebie w biznesie,

- jak zbudować silny fundament swojej marki osobistej,

- na kim się skupiać, aby nie być niewolnikiem swojego biznesu,

- co robić w sytuacjach kryzysowych,

- jak zmienić myślenie i zaprogramować się na sukces,

- jak ustalać cele biznesowe i je osiągać

 

O AUTORCE

Dostrzegła ogromny potencjał w biznesie sieciowym, a dziś jest jednym z Top Liderów, jej zarobki przekraczają 5-cyfrowe kwoty.

Ten ebook kieruje przede wszystkim do tych, którzy obecnie są na początku, przyglądają się lub po prostu utknęli w miejscu. Bez lukrowania – prawda na temat tego, na co musisz być gotowa, żeby osiągnąć sukces.

Dziś Beata:

- ma +2000 klientów i partnerów biznesowych w biznesie sieciowym pozyskanych online

- przeprowadziła 200 szkoleń online i offline w temacie skutecznej budowy wizerunku i biznesu online

- jest autorką kursu online i ebooków dla networkerów z zakresu budowy marki osobistej online

- jest dyrektorem regionalnym w DuoLife i założycielką międzynarodowej grupy GoldTeam w biznesie sieciowym

- każdego miesiąca generuje dochód 5 cyfrowych kwot w biznesie sieciowym, działając w pełni online

- jest absolwentką STRUCTOGRAM Polska i Milioner Mind Intensive T.H.Eker

- jest certyfikowaną (z wyróżnieniem za wyniki) absolwentką Akademii Liderów MLM u Mateusza Mrozowskiego

- 6 x pod rząd w Top 10 najlepszych liderów na świecie w firmie, z którą współpracuje

 

Opinie:

Beata to fenomenalna specjalistka w branży Marketingu Sieciowego i w Social Mediach. Skupiona na osiągnięciu rezultatu, ale także świadoma drogi jaką każdy musi przejść . Dzięki współpracy z Beatą, trzymaniu się zasad i planu działania osiągam fenomenalne rezultaty.

Katarzyna Poliwoda, manager regionalny DuoLife


Beata Glińska to prawdziwa kobieta biznesu. Wie czego chce od życia, realizuje swoje marzenia i również pomaga w tym innym. Każdy kto podejmie z nią współpracę z pewnością osiągnie swoje cele. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu oraz jak w indywidualny sposób podchodzi do każdej osoby. Polecam współpracę z nią z całego serca!

Marta Pschowski, manager regionalny DuoLife

Beata to najbardziej zdeterminowana kobieta jaką miałem przyjemność startować w biznesie. Jej ambicja i marzenia są wielkie, co daje Ci gwarancję, że pomoże Ci z całych sił osiągnąć Twój sukces. Da Ci wszystkie narzędzia i sposoby jakie są Ci potrzebne do działania. Jest profesjonalistką, która osiąga ponadprzeciętne sukcesy. Szukasz Lidera, który nauczy Cię latać - Beata jest odpowiednią osobą!
Leszek Narloch, dyrektor generalny DuoLife