ISBN:9788726127959

Szczurki wchodzą na antenę

Autor: Rafał Witek

Wydawnictwo: Saga Egmont

Poznajcie wesołą ferajnę szczurków! Oto: Ząbek, Norman, Doktorek, Siostry Szmelc, Trampek i Znajda. Cała siódemka mieszka w kanałach i właśnie wpadła na pomysł założenia własnej stacji telewizyjnej! Problem w tym, że każdy ma własną wizję programu stacji i nie chce słuchać pozostałych kompanów. Czy szczurkom uda się dojść do kompromisu i zrealizować marzenia? Przed nimi wiele przygód i emocji. Szalone pomysły szczurków jak zwykle zaskakują i bawią. Dzięki nim rozwiążesz najdziwniejsze zagadki i utrwalisz wiedzę nabytą w szkole!


„Szczurki wchodzą na antenę” to książka z serii „Czytam i główkuję” z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 7-9 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postacie szczurków stworzył znany autor książek dla dzieci Rafał Witek.


Rafał Witek (ur. 1971) – autor powieści, wierszy oraz słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Publikował w czasopiśmie dla dzieci "Świerszczyk". Jest felietonistą magazynu dla rodziców "Twoje Dziecko" i portalu qlturka.pl
Współpracuje z warszawskim chórem dziecięcym MILLE VOCI. Popularność przyniosły mu powieści dla dzieci, m. in. "Plaża tajemnic", "Julka, Kulka, Fioletka i ja", "Klub latających ciotek" oraz seria "Bzik & Makówka". W 2015 roku otrzymał ogólnopolską nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, był także laureatem konkursu im. Astrid Lindgren oraz konkursu wydawnictwa ZNAK.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 4.24 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
4.24 zł woblink.pl
mobi epub
4.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  2.99 zł
w programie Nexto Premium
4.64 zł nexto.pl
mobi epub
4.99 zł virtualo.pl
mobi epub
od 4.49 zł
(dla stałych klientów)
4.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
5.09 zł gandalf.com.pl
mobi epub
6.24 zł empik.pl

Rafał Witek - inne e-booki

E-booki podobne do "Szczurki wchodzą na antenę"