ISBN:9788726570823

Ludzkie szczątki

Autor: Lars Kjadegaard

Wydawnictwo: Saga Egmont

Oszczędzasz: 32%

Para nastolatków znajduje na odludnej wysepce pośrodku jeziora szczątki kobiety, która zaginęła dwa lata wcześniej. Przyczynę śmierci trudno ustalić. Czyżby kobieta popełniła samobójstwo, a może ktoś pomógł jej umrzeć?

W sprawie znalezionych zwłok zostaje wszczęte dochodzenie, które prowadzą Agnes Hillstrøm i Otto Vang współpracujący z policją z regionu Środkowej Zelandii. O zmarłej wiadomo, że cierpiała na depresję, ale ani jej majętny mąż, ani córka Diana, nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytanie o możliwy przebieg wydarzeń. Podczas śledztwa Agnes Hillstrøm i Otto Vang krok za krokiem ujawniają kolejne dramatyczne fakty, które prowadzą do rozwiązania zagadki zaginięcia i śmierci Vibeke Raben-Smith.

 

"Ludzkie szczątki" to piąty i ostatni kryminał noir w najnowszej serii skandynawskiego mistrza gatunku Larsa Kjædegaarda.

Lars Kjædegaard to duński pisarz, autor kilkudziesięciu powieści kryminalnych. Zadebiutował w 1981 roku powieścią „Last year”. Publikował także pod pseudonimem Grethe Lange. Kjædegaard ma szczególny wkład w nordycką literaturę kryminalną – akcje jego powieści rozgrywają się najczęściej w małych prowincjonalnych środowiskach i są przede wszystkim realistycznym, socjologicznym portretem zwykłego człowieka w interakcji z otoczeniem. Kjædegaard odchodzi od wątków politycznych, międzynarodowych spisków czy afer szpiegowskich na rzecz dogłębnej psychologicznej analizy motywów zbrodni i ludzkich pobudek, mających często źródło w osobistych tragediach czy samotności.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16.90 zł virtualo.pl
mobi epub
20.57 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20.99 zł litres.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
22.74 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  14.99 zł
w programie Nexto Premium
23.24 zł nexto.pl
mobi epub
  14.99 zł
w programie Nexto Premium
23.24 zł nexto.pl
mobi epub
24.99 zł woblink.pl
mobi epub
24.99 zł publio.pl
mobi epub
od 22.49 zł
(dla stałych klientów)
24.99 zł ebookpoint.pl

Lars Kjadegaard - inne e-booki

E-booki podobne do "Ludzkie szczątki"