Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 132 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 22.79 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2023-11-08
  Zanurz się w świat spisku i zdrady, starych wrogów i nowych przyjaciół, zasypanej śniegiem dziczy i korporacyjnej chciwości. Lisbeth Salander POWRACA!   Na dalekiej północy Szwecji szykują się zmiany. Chęć... (więcej)
 • -56% WIEK ZŁA
  dziś najtaniej - od 22.00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2023-11-08
  Witajcie w świecie rodziny Wadia. Eleganckie przyjęcia, markowe ubrania, luksusowe samochody, alkohol, narkotyki, seks… możesz mieć wszystko, czego zapragnie twoje serce. Jest tylko jeden haczyk: masz robić, co ci każą. Jedna z... (więcej)
 • -62% Kabalista
  dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2023-02-08
  TYM RAZEM BEHAWIORYSTA BĘDZIE MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NAJGORSZYM KOSZMAREM Półtora roku po tym, jak Małgorzata Rosa wyjechała do Warszawy, szefostwo stacji telewizyjnej chce, by dziennikarka wróciła do rodzinnego miasta. Ma... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2023-06-14
  Istnieją pożary, których ugasić się nie da. Po wypadku na Zawracie Wiktor Forst był zmuszony pogodzić się z tym, że jego zdrowie nigdy nie wróci do poprzedniego stanu. Pożegnał się z bieganiem, a także chodzeniem po... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2022-11-09
  Nim doszło do tragedii, Rewera Opole została okrzyknięta największym fenomenem polskiego futbolu. W efektowny sposób awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej, a potem rozbijała rywali jednego po drugim. Wszystko skończyło się, gdy... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.62 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-09-05
  Zbiór czterech mrożących krew w żyłach minipowieści. Joe Hill, jeden z najlepszych amerykańskich autorów horrorów, stawiany jest na równi z takimi pisarzami, jak Peter Straub, Neil Gaiman czy Jonathan Lethem. W „Dziwnej pogodzie”,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.00 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2023-03-21
  Dziewczyna, która szuka stabilizacji i miłości, mężczyzna, który wydaje się idealny, oraz żona, która wstaje z grobu… Zaskakująca adaptacja jednego z dzieł klasyki literatury – książki Dziwne losy Jane Eyre Charlotte Brontë. Jane... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2023-10-11
  Wiele lat temu w trakcie licealnej imprezy w Żeromicach doszło do tragedii – dwoje nastolatków spłonęło w starym, porzuconym pustostanie. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek i odcisnęła się na lokalnej społeczności tak silnym... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.70 zobacz oferty z 12 księgarni
  Świeża i ekscytująca powieść szpiegowska. Mistrzyni thrillerów medycznych w zupełnie nowej odsłonie! Autorka, która powołała do życia słynny duet Jane Rizzoli–Maura Isles, rozpoczyna nową serię z Maggie Bird, byłą agentką CIA, w... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 25.00 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2024-02-19
  Alexander Blix jest byłym szefem ekipy śledczej, który stracił wszystko: pracę i córkę. Dawni koledzy z policji trzymają go na dystans. Kiedy więc kontaktuje się z nim nieznajomy mężczyzna i ujawnia, że popełnił zbrodnię, która od... (więcej)
 • -57% Przegrana
  dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2023-05-17
    ZOSTAŁA WYBRANA I OKŁAMANA. Komisarz Iwona Banach wraca w szeregi policji, żeby ścigać człowieka, który w imię swoiście pojętego dobra złamał jej życie i karierę. Mateusz „Matt” Grzeliński, oficer CBŚP ściga zwyrodnialców... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 9.95 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2022-10-12
  Czerwiec 2022. Ktoś celowo podpala nocny klub w centrum Warszawy. W pogorzelisku znalezione zostaje ciało zamordowanego właściciela klubu, Jakuba Korna. To tragiczne zdarzenie uruchamia lawinę dramatycznych zdarzeń, które niczym fatum,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.88 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2023-10-11
  Najnowsza powieść Harlana Cobena – arcymistrza współczesnego thrillera. David i Cheryl Burroughs wiedli idealne życie, kiedy wydarzyła się tragedia. Od tamtej straszliwej nocy minęło już pięć lat, a Cheryl ponownie wyszła za mąż.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 8.53 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-05-10
   „… Stirlitz zabił Klausa strzałem w skroń . Stali na brzegu jeziora. Znajdowali się w strefie zakazanej. Już wcześniej ustalił, że Klaus spadnie ze zbocza prosto do wody. Kiedyś łowili tu razem ryby …. …... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.65 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-22
  Jeśli ktoś lubi książki o zawrotnym tempie akcji, pełne gagów i niezwykłego humoru, to "Grobowa tajemnica" z pewnością zaspokoi jego pragnienia. Zadziwiające, do jakich konsekwencji może doprowadzić wakacyjny wypad do... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.16 zobacz oferty z 12 księgarni
  Jedna siostra ukryła się w łazience i stamtąd zadzwoniła na 911.Druga stała nad bestialsko okaleczonymi zwłokami ojca i wybrała ten sam numer.Kiedy zorientowały się, że w domu nie są same, zrozumiały też, że każda z nich będzie... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.40 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2024-01-24
  Nowa pomoc domowa w penthousie Douglasa Garricka ma jeden zakaz. Nie może zaglądać do sypialni, w której przebywa obłożnie chora żona pracodawcy. Millie woli dostosować się do tej zasady i nie ryzykować utraty pracy. Ma przecież sekret,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.76 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2022-04-13
  Jedna z najbardziej znanych powieści angielskiej mistrzyni suspensu, której twórczość weszła już na stałe do kanonu literatury światowej. Kolejna książka Daphne du Maurier wydana w ekskluzywnej Serii Butikowej Albatrosa. Osnuta gęstą... (więcej)
 • -58% Wybrana
  dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2023-03-22
  KIEDY JEST TEN MOMENT, W KTÓRYM TRACISZ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM I ZISZCZA SIĘ NAJCZARNIEJSZY SCENARIUSZ? Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 12.95 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2023-07-26
  Śledztwo prowadzą Pawelec i Szuba. Kiedy przesłuchują świadków, okazuje się, że wielu mieszkańców słyszało krzyki, ale nikt nie zareagował…Co wydarzyło się feralnej nocy?Kto stoi za zbrodnią?Małgorzata Rogala ponownie zabiera nas... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.85 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2023-09-27
  Wrocław. Młoda dziewczyna - Joanna Wasiak - nie wraca do domu z wieczornego biegu i znika bez śladu. W poszukiwania zaginionej angażuje się aspirant Anna Rzecka, jednak jej wysiłki nie przynoszą rezultatu. W tym samym czasie do małego... (więcej)
 • -58% Milczenie
  dziś najtaniej - od 20.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2023-09-27
  Aspirant Przeworski wraca do dawnej pracy w komendzie miejskiej policji w Szczecinie. Pierwszą sprawą, jaką dostaje po powrocie z zesłania jest zabójstwo Niemki, Helene von Zussow. Właścicielka berlińskiej firmy deweloperskiej zostaje... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.00 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-01-31
  Z domu dziecka pod Sandomierzem znika siedmioletni Szymek. Policja przeczesuje okolicę, a w tym samym czasie u księdza Piotra spowiada się mężczyzna. Wyznaje, że ma związek z zaginięciem chłopca i zamierza zabić człowieka. Duchowny... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.00 zobacz oferty z 5 księgarni
  Film, przez wielu uważany za najlepszy w XX wieku, miał swoich dwóch „Ojców Chrzestnych” – reżysera Francisa Forda Coppolę oraz Maria Puzo, który był współautorem scenariusza.Genialna książka i nakręcony na jej podstawie genialny... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.28 zobacz oferty z 12 księgarni
  Wieloletni czytelnicy książek Rankina znajdą tu wszystko, co sprawiło, że tak długo pozostali mu wierni. Nowym spodoba się oldskulowy detektyw, który w błyskawicznie zmieniającym się świecie pozostaje sobą, nawet jeśli rzuca palenie,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: