Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 134 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -50% Wilkołak
  dziś najtaniej - od 17.16 zobacz oferty z 7 księgarni
    Prywatny detektyw Dawid Wolski nie spocznie. Na cmentarzu, na pogrzebie swojego ojca, mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia – widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła i... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.90 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-08-12
  Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu. Tym razem zrobili wyjątek. Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.  Ale to nie było idealne życie. Ani idealne... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.74 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-19
  Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka. Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.96 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-06
  Wielokrotny płatny morderca Diuna znika z sali warszawskiego sądu podczas ogłoszenia wyroku. To kolejny z kilkudziesięciu najbardziej bezwzględnych przestępców, którzy wymknęli się organom sprawiedliwości w ciągu ostatnich sześciu lat.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.20 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-07
  Drugi tom mrocznych przygód detektyw Julii Dobrowolskiej. Tym razem bohaterka ma przed sobą naprawdę długi weekend… Zaczęło się od ciekawej propozycji dobrze płatnej pracy w telewizyjnym show detektywistycznym. Prywatna... (więcej)
 • -60% Grób
  dziś najtaniej - od 11.20 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-11-17
  Błoto grobów, grzechy namiętności i przeszłość, od której nie da się uwolnić Prywatna detektyw Julia Dobrowolska przyjmuje ryzykowne zlecenie od krakowskiego mafiosa, Waldemara Lindera. Ma zbadać, kto stoi za śmiercią jego córki,... (więcej)
 • -60% Kata
  dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-03-14
  Nastoletnia córka Katy, Vala, zostaje uznana za zaginioną. By przetrwać okres cierpienia i żałoby, Kata wraz z mężem wpadają w wir pracy. Po roku od zaginięcia do drzwi puka policja z informacją, że odnaleziono zwłoki odpowiadające... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-27
  Schowali się tam, gdzie nikt nie szuka. Mroczny świt obnaży to, co pozostaje w ukryciu. Światło i mrok. To od ciebie zależy, na czym skupisz uwagę. Masz niecałą minutę, by podjąć decyzję. Stany Zjednoczone. W luksusowym apartamencie... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 6 księgarni
  Pewnego zimowego poranka z okna sopockiej kamienicy skacze studentka prawa. Ślady na jej ciele wskazują, że przed śmiercią młoda kobieta była krępowana i duszona. Na miejsce zdarzenia przybywa prokurator Leopold Bilski, który po sprawie w... (więcej)
 • -55% Wiatr
  dziś najtaniej - od 13.46 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-05-12
  Nudny sobotni wyjazd służbowy. Opuszczony parking przydrożny. A na nim… porzucona kamera samochodowa. Jakie tajemnice może skrywać? Odcinek drogi, na którym dochodzi do wielu śmiertelnych wypadków. Kobieta w czerni,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.16 zobacz oferty z 7 księgarni
  O powieści „Lato utraconych”; autor: Anna Kańtoch [e-book do pobrania w formatach epub i kindle mobi]: Rok 1999. W starej leśniczówce niedaleko Rudnika dochodzi do krwawej zbrodni – nieznany sprawca atakuje spędzającą tam wakacje... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 8.53 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-05-10
   „… Stirlitz zabił Klausa strzałem w skroń . Stali na brzegu jeziora. Znajdowali się w strefie zakazanej. Już wcześniej ustalił, że Klaus spadnie ze zbocza prosto do wody. Kiedyś łowili tu razem ryby …. …... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.65 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-22
  Jeśli ktoś lubi książki o zawrotnym tempie akcji, pełne gagów i niezwykłego humoru, to "Grobowa tajemnica" z pewnością zaspokoi jego pragnienia. Zadziwiające, do jakich konsekwencji może doprowadzić wakacyjny wypad do... (więcej)
 • -60% Login
  dziś najtaniej - od 13.16 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-09-05
  Bartłomiej Heller od ponad 20 lat wiedzie spokojny żywot prowincjonalnego proboszcza, kiedy jego życie zmienia wizyta w prosektorium. Towarzyszy młodej kobiecie, Karolinie (nazywanej „Donicą”), której ojciec zginął w niewyjaśnionych... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.90 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2020-11-24
  Kontynuacja hitu "Teściowe muszą zniknąć". Najlepszy prezent dla teściowych? Relaksująca wyprawa w Świętokrzyskie. I choć każda z pań ma inny plan podróży – Kazimiera pragnie zwiedzić wszystkie sanktuaria maryjne, a Maja... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.55 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-05-25
  Chcesz znaleźć spokój i ciszę? Chcesz w tym zwariowanym świecie trafić do wymarzonego miejsca, w którym otoczą cię życzliwość, miłość i ciepło płynące wprost z serca? Każdy ma prawo do zasłużonego odpoczynku po ciężkiej pracy.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.55 zobacz oferty z 7 księgarni
  Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.65 zobacz oferty z 7 księgarni
  Każda rodzina ma swoje mroczne tajemniceHal, młoda tarocistka, rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Nadal nie może pogodzić się ze śmiercią matki. Ponadto, człowiek, od którego pożyczyła sporą sumę, chce odzyskać swoje należności.Gdy... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 31.49 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-05-19
  Uzbrojeni po zęby żołnierze, strzeżone drogi i unoszące się w powietrzu napięcie – to Argentyna pod rządami wojskowej junty. Ojciec z synem zamierzają przeprawić się z Buenos Aires do północnej granicy kraju z Brazylią. Matka... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-04-24
  Nowa gwiazda wśród norweskich autorów kryminałów Wciągająca powieść o dzikiej przyrodzie i równie dzikiej naturze człowieka W norweskich lasach ginie kobieta zagryziona przez wilki. W ostatniej chwili ratuje swojego 5-letniego... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.90 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2021-02-23
  Zofia Wilkońska, wywołując wokół siebie sensację, uzyskuje zainteresowanie i poparcie pewnych grup społecznych. Nie umyka to uwadze polityków, którym zależy na liderach mogących przyciągnąć wyborców. Zofia otrzyma propozycję... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.09 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2021-05-26
  Czy piątek trzynastego to dobra data na morderstwo? Gdy główny planista kończy martwy, cała produkcja stoi pod znakiem zapytania, a firma nieuchronnie pogrąża się w chaosie. Zarząd blednie na myśl o przestoju, policję bardziej... (więcej)
 • -44% Złudzenie
  dziś najtaniej - od 18.90 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2021-05-18
  Nowy thriller psychologiczny Nicoli Rayner, autorki bestsellerowej „Dziewczyny, którą znałaś”! To nie jest historia o miłości… Wspólne oglądanie wschodów słońca powinno być romantyczne. Ale ty zawsze byłeś w domu, ze swoją... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.56 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-03-05
  Mieli wziąć fort szturmem. Mieli bronić fortu do ostatniej kropli krwi. Teraz muszą zrobić wszystko, by po prostu z niego uciec. Kilkudziesięciu żołnierzy z obu stron konfliktu zostało zasypanych w zbombardowanym forcie. Jeśli... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.72 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-04-14
  Przejmujący thriller, którego gęsta, naszpikowana niespodziankami akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin. Pisarz John M. Godart, urodzony w Polsce jako Jan Michał Godurć, po wieloletnim pobycie w USA wraca do Polski. Opromieniony sławą... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: