Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 269 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-07-05
  Podinspektor Dariusz Suder, kilka tygodni po spotkaniu koordynacyjnym polskich i niemieckich służb policyjnych w Szczecinie, wyjeżdża na służbowe spotkanie do Berlina i przy okazji zabiera ze sobą żonę i córkę. Dwa miesiące później...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.73 zobacz oferty z 12 księgarni
  Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z...(więcej)
 • -60% Osaczenie
  dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-09-15
  Tiller, czyli anty-Knausgård... Epos o współczesnej Norwegii, thriller psychologiczny, sztuka kameralna. Powieści Carla Frode Tillera nie da się zamknąć w jednej formule. Wielokrotnie nagradzane dzieło doczekało się wreszcie polskiego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-02-26
  Czy rosyjskiej pisarce uda się rozwiązać jedną z największych tajemnic XX wieku? Oto wciągająca opowieść inspirowana tragicznymi wydarzeniami na Uralu sprzed ponad sześćdziesięciu lat, które do dzisiaj rozpalają wyobraźnię...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 27.23 zobacz oferty z 12 księgarni
  Reacher jak zwykle podróżuje autobusem – przemierza Stany Zjednoczone bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który pozostawiony samemu sobie bez wątpienia...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-09-13
  Autumn Carpenter patrzy. Każdego dnia obserwuje życie McMullenów. Z zazdrością przygląda się idealnej rodzinie wychowującej troje pięknych dzieci. Każde urodziny, każda podróż, każdy dzień Autumn zawsze jest z nimi. Tyle że nikt o...(więcej)
 • -50% Niewiadoma
  dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-02-21
  Niektórzy nie cofną się przed niczym, żeby chronić siebie i swoich bliskich. Szczecin, czerwiec 2016 roku. W gabinecie psychoterapeutki Mileny Korcz zjawia się pewien mężczyzna. Nie przyszedł po pomoc, chce tylko zadać bardzo ważne...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.80 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-03-14
  Książka, dzięki której Włosi pokochali thrillery Wciągająca, klimatyczna jak romans, głęboka jak powieść psychologiczna W sierpniu 1978 roku, tego lata, kiedy poznałem Annę Trabuio, mój ojciec zaciągnął do lasu dziewczynę....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.18 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-06-06
  Kryminał historyczny osadzony w realiach II Wojny Światowej, czyli rzeczywistości, która wydobywa z ludzi najbardziej zwierzęce instynkty. Bohaterowie powieści nie dzielą się na dobrych i złych, do czego przywykliśmy w przypadku...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.67 zobacz oferty z 10 księgarni
  Wyniesiony z błota kompanii karnej i przywrócony do rangi kapitana, Reinhardt szykuje swych ludzi do wykonania misji, która ma szansę zakończyć trwającą już ósmy rok Wielką Wojnę. Zarówno on, jak i jego załoga to wyłącznie dodatek...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.95 zobacz oferty z 11 księgarni
  Moira, młoda Francuzka, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, podejmuje pracę w Hongkongu. Jej nowa firma to chiński wiodący producent nowych technologii. Praca nad prototypem wirtualnego opiekuna o wiele mówiącej nazwie Deus to dla...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Kontynuacja bestsellerowych "Listów zza grobu"!GŁOSY Z ZAŚWIATÓW to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w mistrzowskiej formie! Tomasz Sekielski Dobrze, że ci, którzy są słuchani, mówią o ważnych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-02-02
  Na pozór szczęśliwa rodzina, a jednak nie przestają jej prześladować dramatyczne i tajemnicze wydarzenia.  Do czego jesteś zdolny się posunąć, by zatrzymać przy sobie ukochanych ludzi? Przed dwoma laty Olivia Brookes...(więcej)
 • -53% Pandemia
  dziś najtaniej - od 19.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Zabójcza epidemia w Kenii. Spisek na niewyobrażalną skalę. Wyścig z czasem, by ocalić ludzkość w jej najczarniejszej godzinie.A.G. Riddle, autor "Genu Atlantydzkiego", międzynarodowego bestsellera, sprzedanego dotąd w nakładzie 3...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Czuły mężczyzna, kochający tata, seryjny morderca. Mąż Giny Royall okazał się potworem. Czy mogła o tym nie wiedzieć?Wyszłam za mąż za potwora, spałam w jego łóżku. Jakim cudem mogłam tego nie wiedzieć?Świat Giny Royal legł w...(więcej)
 • -41% Drugi sen
  dziś najtaniej - od 24.00 zobacz oferty z 9 księgarni
  Robert Harris udowadnia, że jest pisarzem absolutnie wszechstronnym. Do gatunku powieści, w których jest mistrzem, właśnie dołączył thriller postapokaliptyczny Świat kojarzący się klimatem z Imieniem róży i Opowieściami podręcznej....(więcej)
 • -50% Intruz
  dziś najtaniej - od 16.45 zobacz oferty z 12 księgarni
  Dwaj bracia po dwóch stronach barykady. Brat przeciw bratu. Zamknięty w sobie cichy urzędnik kontra funkcjonariusz ABW, który zdradził. Gdzieś wysoko w strukturach władzy jest „kret”, którego działania mogą pozbawić państwo polskie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.19 zobacz oferty z 6 księgarni
  „Nowa Dziewczyna z pociągu” „The Observer” „Absolutnie genialna książka” Lauren North, autorka bestsellera Zdrada doskonała „Zachwycający debiut” Emma Curtis, autorka bestsellera The Night You Left „The Observer”...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.79 zobacz oferty z 6 księgarni
  Współczesny Sztokholm. Pewnej niedzieli przypadkowy klient znajduje na parkingu przed supermarketem opuszczone volvo, a w nim zwłoki staruszki, której ktoś wypchał usta pogniecionymi gazetami. Ale komu mogłoby zależeć na śmierci...(więcej)
 • -50% Załoga
  dziś najtaniej - od 19.00 zobacz oferty z 7 księgarni
  Najnowszy kryminał autora Gry w oczko.Komisarz Artur Konieczny pracuje nad sprawą tajemniczej rodziny japońskiego biznesmena. W tym samym czasie redaktor Joanna Becker przygotowuje program poświęcony muzyce z lat osiemdziesiątych. Trafia na...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.95 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Bestsellerowy thriller "Nie gaś światła" teraz w wersji do słuchania! Czyta Piotr Grabowski. Ponad 19 godzin nagrania! Bernard Minier powraca z thrillerem o manipulacji i osaczeniu, w którym gra na najintymniejszych koszmarach, fobiach i...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-17
  Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła, jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna, Aidena. Ciała nie odnaleziono. Dopiero dziesięć lat później Emma odkryła, że na powrót może cieszyć się życiem....(więcej)
 • -50% Mayday
  dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-06-06
  Na wyjaśnieniu tej katastrofy stracić mogą wszyscy. Prócz niego. Bo on nie ma już nic do stracenia. Gdy u wybrzeży Japonii dochodzi do powietrznej kolizji dwóch największych samolotów pasażerskich świata, amerykańska Narodowa Rada...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 11 księgarni
  Dziecko zabiło dziecko. Tak orzekł sąd. Ale kto tak naprawdę zabił Maisie Earnshaw? Siedem lat temu sześcioletnia Maisie zostaje zamordowana. Odpowiedzialność za jej śmierć spada na czternastoletnią Isabel. Dziewczynka nic nie pamięta,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: