Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 185 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -60% Echo serca
  dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 10 księgarni
  Pasjonujący thriller psychologicznyNa przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 29.74 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od Henrika Vangera. Stojący na czele wielkiego koncernu magnat...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.00 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-03-30
  „Kiedy trafiła mnie pierwsza kula, pomyślałem o swojej córce”. Chirurg plastyczny Marc Seidman zostaje postrzelony we własnym domu. Zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu dowiaduje się, że jego żona nie żyje, a sześciomiesięczna córka...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.45 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-06-17
  Księga III trylogii z Mickeyem Bolitarem, Bratankiem Myrona Bolitara  Są rzeczy, o których lepiej nie wiedziećMORDERSTWOTAJEMNICAINTRYGI  Minęło osiem miesięcy od tragicznej śmierci ojca Mickeya. Osiem miesięcy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.95 zobacz oferty z 7 księgarni
  Trzy sekundy, a co dopiero trzy minuty, mogą okazać się wiecznością, o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny, choć wydaje się, że to nieporównywalnie więcej czasu, to stanowczo za krótko, kiedy nic...(więcej)
 • -45% Zmyślenie
  dziś najtaniej - od 17.05 zobacz oferty z 11 księgarni
  Wydaje się to niemożliwe, ale kolejna książka Jess Ryder wkręca jeszcze bardziej niż Wszystkie nasze tajemnice Związki to nie jest prosta sprawa. A miłość wymaga poświęceń. Gdy Stella znajduje wymarzony dom, Jack godzi się z tym, że...(więcej)
 • -45% We mgle
  dziś najtaniej - od 17.05 zobacz oferty z 10 księgarni
  Zaginieni dzielą się na martwych i na tych, którzy nie chcą zostać znalezieni. A także na tych, którzy nawet nie wiedzą, że zaginęli. Jessica Shaw, prywatna detektywka, przywykła do anonimowych cynków. Ale ten wprawia ją w osłupienie:...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.45 zobacz oferty z 10 księgarni
  Mordercą jest zwykle ktoś znany ofierze. Najczęściej osoba z najbliższej rodziny. Mąż. Albo żona. Małżeństwo Julie West zaczyna się rozpadać. Młoda kobieta podejrzewa, że jej mąż, profesor psychologii zdradza ją ze studentką do...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.07 zobacz oferty z 7 księgarni
  Czy samobójca nadaje się na zakładnika? Czy może być szczęśliwy? Czy zabicie samobójcy jest ratowaniem życia? Znalezienie odpowiedzi na te absurdalne pytania, to tylko część wyzwań, przed jakimi stają bohaterowie. Jedyne czego mogą...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8.04 zobacz oferty z 7 księgarni
  Tym razem będziemy mordować! Nikt nie może czuć się bezpieczny! W mieście grasuje seryjny morderca. Morduje 4 kwietnia każdego roku, a później odmierza równe 32 dni i morduje ponownie. Jego ofiary różnią się od siebie wszystkim....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.80 zobacz oferty z 11 księgarni
  „Bardzo trudno jest mi napisać ten list. Mam nadzieję, że zanadto nas nie znienawidzicie… Ostatnio, kiedy nie było państwa na miejscu, mój syn włamał się do waszego domu…” – fragment powieści Na cichym przedmieściu pewnego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.40 zobacz oferty z 13 księgarni
  Sierżant Kieran O’Regan tropił najgroźniejszych przestępców. Teraz nie żyje. Na cmentarzu znaleziono jego pozbawione głowy ciało z wetkniętym w gardło fletem… To makabryczne zabójstwo jest wyraźnym ostrzeżeniem dla potencjalnych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.50 zobacz oferty z 11 księgarni
  „Wszystko, co wiem, mam poskładane z kawałków tego, co sam widziałem, w czym uczestniczyłem i co ktoś mi opowiedział. Parę rzeczy też sobie po prostu wyobrażam, ale mam wszystkie elementy, więc swoich wyobrażeń nie biorę z dupy,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 33.92 zobacz oferty z 1 księgarni
  Czytelnicy kochają powieści Stephena Kinga, ale i jego opowiadania - zawsze mocne i zapadające w pamięć - są prawdziwą mroczną ucztą dla zmysłów. "Jest krew…" to cztery nowe, znakomite opowieści, które z pewnością staną się...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.03 zobacz oferty z 7 księgarni
  Na katowickim Osiedlu Gwiazd dochodzi do tragicznego wypadku. Z jednego z balkonów na dziesiątym piętrze spada młody chłopak. Sprawą zajmuje się komisarz Sabina Trzmiel. Intuicja podpowiada jej, że to nie było samobójstwo. Tylko komu...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.95 zobacz oferty z 11 księgarni
  Przed rokiem Tina Evans straciła w tragicznym wypadku syna, Danny’ego. Kiedy w końcu udaje jej się pozbierać, by rozpocząć nowe życie, na tablicy w dawnym pokoju Danny’ego pojawiają się dwa słowa, które wywracają jej świat do góry...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 7.99 zobacz oferty z 9 księgarni
  Powieść kryminalna Jacka Corta, tajemniczego pisarza pierwszej połowy XX wieku. Zasłużony wypoczynek słynnego detektywna Nicka Cartera przerwał jego własny instynkt. Wystarczył impuls, żeby mimowolnie pobiec za uciekającym młodzieńcem,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8.27 zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2009-11-09
  Tydzień po swoich szesnastych urodzinach Jenny była najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tydzień później znalazła się w areszcie śledczym w związku z podejrzeniem o morderstwo. Obrońca nie wierzył w ani jedno jej słowo. Jenny...(więcej)
 • Mix
  dziś najtaniej - od 8.45 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-01-28
  Mix”to opowiadania o różnorodnej tematyce. Znajdziemy opowiadanie przygodowe, gdzie bogate nastolatki poznają przystojnego Araba, który komplikuje ich dotychczasowe życie. W opowiadaniu fantastycznym mieszkańcy Wenus...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.96 zobacz oferty z 8 księgarni
  Siedemnaście lat to okropny wiek. Wcale nie dorosła i wcale nie młoda. Nie pełnoletnia, ale samodzielna. Chcę żyć bez nakazów, chcę żyć tak jak mi się podoba, czy to źle? Czy dlatego muszę być nazywana buntowniczką? Może po prostu...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9.87 zobacz oferty z 8 księgarni
  „RYZYKO” jest połączeniem powieści kryminalnej z rozbudowanymi wątkami miłosnymi oraz szczyptą humoru. Książkę czyta się szybko, dzięki lekkości języka oraz intrygującej fabule. Powieść zmusza do refleksji na temat...(więcej)
 • -60% Daemon
  dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 11 księgarni
  Uczta wyobraźni! W alternatywnej rzeczywistości religią panującą jest śmierć, a Inspektorat do Spraw Nieumarłych walczy z hordami Mięsożerców. Na froncie I wojny światowej alianci wierzą w świętego, który zabiera rannych z pola...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.00 zobacz oferty z 11 księgarni
  Bezlitosny szlak mordercy W apartamencie profesora inżynierii biomedycznej Bolesława Witkowskiego znaleziono zwłoki kobiety, a on sam znika bez śladu. Komisarz Jacek Syski zaczyna drobiazgowe śledztwo. Dochodzi jednak do kolejnych brutalnych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 11 księgarni
  Ciche miasteczko pogrążone w sennej mgle, dekadencka poezja i bezwzględny morderca Jest deszczowa jesień. Do wybuchu Wielkiej Wojny pozostały trzy lata. Do małego prowincjonalnego miasteczka przyjeżdża prokurator Adam Karski, by objąć...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 10 księgarni
  Mroczne piękno zbrodni Jest rok 1920. Gostyniem wstrząsa fala perwersyjnych morderstw. Czy kryje się za nią seryjny morderca? A może klucz do zagadki znajduje się w twórczości genialnego poety samobójcy? Adam Karski staje przed niezwykle...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: