Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 372 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -50% Wyrok
  dziś najtaniej - od 15.90 zobacz oferty z 13 księgarni
  Dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką! Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie...(więcej)
 • -50% Wyrwa
  dziś najtaniej - od 15.95 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-05-20
  Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-05-09
  Bestseller „New York Timesa”, nagrodzony prestiżowym Medalem Johna Nebery’ego za wybitny wkład w amerykańską literaturę dziecięcą. Od wieków mieszkańcy Protektoratu wierzą, że pobliski las zamieszkuje okrutna wiedźma, której...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.90 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-02-12
  Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów - bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Poznaj dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse.ISS Kennedy powrócił na Ziemię,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.50 zobacz oferty z 12 księgarni
  Akcja książki rozpoczyna się w momencie dojścia Hitlera do władzy w 1933 roku, kilka lat po wydarzeniach opisanych w UPADKU GIGANTÓW. Pojawiają się tu postacie, których losy składały się na fabułę tamtej książki, a także ich...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.90 zobacz oferty z 13 księgarni
  Najsłynniejsza powieść autorki bestsellerowego Śpiewajcie, z prochów, śpiewajcie i zarazem pierwszej kobiety, która dwukrotnie otrzymała prestiżową National Book Award. Nad Zatoką Meksykańską formuje się huragan, który już wkrótce...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.50 zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-01-15
  Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Tatuażysta z Auschwitz. Kiedy w styczniu 1945 roku, po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz, dziewiętnastoletnia Cilka Klein zobaczyła żołnierzy Armii Czerwonej, podobnie jak garstka innych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.50 zobacz oferty z 5 księgarni
  Dorastanie może być trudne i bolesne, zwłaszcza w świecie, który z każdej strony odrzuca młodego człowieka. Co by było, gdyby czternastoletnia Madeline zwana Lindą wychowała się w normalnej rodzinie, dobrze znała swoich...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  „Życie jest nie tylko ulotne, ale też niebezpieczne, dlatego nie ma sensu odmawiać sobie przyjemności” – tym mottem kieruje się główna bohaterka „Miasta dziewcząt”. Wyrzucona z prestiżowej uczelni Vivian trafia do Nowego Jorku, do...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.18 zobacz oferty z 11 księgarni
  Minęło szesnaście lat, od kiedy Gretel ostatni raz widziała matkę. To połowa jej życia; dość, aby zapomnieć spędzone nad kanałem dzieciństwo. Lecz niespodziewany telefon sprawia, że ich drogi znów się przecinają.Wspomnienia...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-03-14
  Każde miasto skrywa tajemnice, które nie powinny wyjść na światło dzienne… Nowa powieść autorki niezapomnianych Smażonych, zielonych pomidorów Bestseller dziennika „The New York Times” Elmwood Springs w Missouri to zwykłe...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4.19 zobacz oferty z 20 księgarni - premiera: 2018-05-30
  Słynna powieść Fiodora Dostojewskiego, opowiadająca o losach byłego studenta Rodiona Raskolnikowa, który postanawia zamordować i obrabować bogatą lichwiarkę.   Pomysł na tę powieść narodził się w czasie, kiedy sam autor...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.80 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-03-14
  Książka, dzięki której Włosi pokochali thrillery Wciągająca, klimatyczna jak romans, głęboka jak powieść psychologiczna W sierpniu 1978 roku, tego lata, kiedy poznałem Annę Trabuio, mój ojciec zaciągnął do lasu dziewczynę....(więcej)
 • -41% Dziwka
  dziś najtaniej - od 13.99 zobacz oferty z 12 księgarni
  Weronika pada ofiarą zbrodni ze szczególnym okrucieństwem. Jej przyjaciółka Mery wraca do znienawidzonego rodzinnego miasta, by znaleźć mordercę. Jednak gdy słowo "ofiara" przeplata się z "dziwka" łatwo zgubić  właściwy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.94 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-05-20
  Mózg Yun Tianminga został zamrożony i umieszczony w statku kosmicznym, który wystrzelono w kierunku floty trisolariańskiej. Plan był desperacki. Istniała tylko minimalna szansa na to, że obcy ożywią człowieka i że pewnego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.80 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-01-30
  Na szczęście nigdy nie jest za późno! Wzruszająca opowieść o dojrzałej miłości i nadziei zekranizowana przez NETFLIX Addie i Louis to samotni, owdowiali siedemdziesięciolatkowie, mieszkający w niewielkim miasteczku. On ma...(więcej)
 • -50% Przez
  dziś najtaniej - od 17.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Mężczyzna wynajmuje mieszkanie, rozstawia sprzęt i zaczyna przez okno podglądać i fotografować mieszkańców sąsiedniego bloku. Nie wychodzi, zakupy robi przez internet, nie kontaktuje się z nikim. Kiedyś mieszkał naprzeciwko, a teraz...(więcej)
 • -40% Topiel
  dziś najtaniej - od 19.14 zobacz oferty z 6 księgarni
  Pod koniec lipca 1997 roku ukraińscy żołnierze, którzy przybyli na pomoc powodzianom, dokonują makabrycznego znaleziska w korycie wciąż wezbranej rzeki. Na ułamanym, zanurzonym w wodzie drzewie wiszą zwłoki nastolatka poszukiwanego od...(więcej)
 • -86% Dekameron
  dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2020-04-03
  Powiem więc, że w roku od narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tysiąc trzysta czterdziestym ósmym, w sławnym mieście Florencji, klejnot miast włoskich stanowiącym, wybuchła zaraza morowa, sprowadzona wpływem ciał niebieskich albo...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.18 zobacz oferty z 10 księgarni
  Krew nie woda – o wiele trudniej usunąć ją z dywanu… „Zabójczo inteligentna i morderczo zabawna powieść.” –Marie Claire „Słodki mały thriller z ogonem skorpiona… Pikantny, soczysty i śmiercionośny.” –New York Times Femi...(więcej)
 • -60% Zima
  dziś najtaniej - od 10.76 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-11-09
  Zima jest drugim tomem serii Cztery pory roku, którą autor pisze dla swojej nienarodzonej jeszcze córki. Karl Ove Knausgård ma ogromny talent literacki i  niebywałą zdolność opowiadania o tym, co najprostsze i zarazem...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.81 zobacz oferty z 11 księgarni
  Główny bohater, Maurice Swift, ma wszystko – jest przystojnym, przebojowym mężczyzną, z olbrzymim ciśnieniem na osiągnięcie literackiego sukcesu. Nie posiada jedynie talentu, który pozwoliłby mu taką bestsellerową książkę napisać....(więcej)
 • -60% Lato
  dziś najtaniej - od 10.76 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-05-25
  „Pieśń pochwalna na cześć życia i miłości”. „Fædrelandsvennen” W ciągu roku Karl Ove Knausgård podarował czytelnikom prozatorski kolaż dedykowany swojej córce. Opowieści zawarte w tomach cyklu Cztery poru roku,...(więcej)
 • -50% Tangerynka
  dziś najtaniej - od 15.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Lucy Mason była ostatnią osobą, którą Alice Shipley spodziewałaby się spotkać w Tangerze, gdzie przyjechała z nowo poślubionym mężem. Po wypadku na amerykańskiej uczelni w Bennington te dwie przyjaciółki – dawniej nierozłączne...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.78 zobacz oferty z 7 księgarni
  Lata 80., ostatnia dekada PRL-u. Muzyk Radek i jego przyjaciel Janek to szczecińskie młode wilki. Marzą o lepszym życiu. Magda, ich licealna miłość, wyjeżdża z ojcem na placówkę do Indii. Chłopaki także ruszają w świat. Zaczynają od...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: