Silent Hunter III - poradnik do gry - Piotr "Jagdtiger" Staśkiewicz - ebook
PROMOCJA

Silent Hunter III - poradnik do gry ebook

Piotr "Jagdtiger" Staśkiewicz

0,0
7,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,90 zł

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Poradnik dla początkujących podwodniaków, w którym gracz uzyska informacje, czym walczyć, jak walczyć i jak przeżyć jako dowódca U-Boota w grze Silent Hunter 3.

Silent Hunter III - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Czym walczyć
  • Torpedy
  • Upgrade’y
  • Identyfikacja celu (Atak)
  • Podsumowanie (Atak)
  • Określanie kursu oraz prędkości celu (Atak)
  • Przechwycenie
  • PAL!!! (Atak)
  • Wprowadzanie danych do TDC (Atak)
  • Wyznaczenie odległości do celu (Atak)

Informacja o grze

Silent Hunter III to trzecia odsłona cieszącej się dużym uznaniem serii symulatorów łodzi podwodnych. Produkcją i wydaniem gry zajął się koncern Ubisoft. Gracze ponownie wcielają się w dowódców u-bootów walczących w czasie II wojny światowej. W porównaniu z wcześniejszymi częściami, "trójka" wnosi sporo zmian, w tym trójwymiarową oprawę wizualną oraz nowy silnik fizyki.

Gra Silent Hunter III, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku symulatorów. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 26

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.


Podobne


Silent Hunter IIIporadnik do gry

autor: Piotr "Jagdtiger" Staśkiewicz

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=385

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Czym walczyć

Torpedy

Upgrade'y

Siły wroga

Patrol

Przechwycenie

Atak

Identyfikacja celu

Wyznaczenie odległości do celu

Określanie kursu oraz prędkości celu

Wprowadzanie danych do TDC

PAL!!!

Podsumowanie

Atak torpedami FaT i LuT

Obrona

Wstęp

Będzie to poradnik dla początkujących podwodniaków, w którym gracz uzyska informacje, czym walczyć, jak walczyć i jak przeżyć jako dowódca U-Boota w grze Silent Hunter 3. Dotyczyć to będzie rozgrywki dla pojedynczego gracza w trybie kampanii dynamicznej oraz w pojedynczych misjach dla gry w wersji 1.0.

Czym walczyć

Do dyspozycji pod naszym dowództwem możemy mieć cały wachlarz okrętów:

Typ IIA i IID - okręty tego typu były bardzo małe i służyły głównie do szkolenia nowych załóg na Bałtyku. Na początku wojny odbyły kilka patroli po Morzu Północnym. Obydwa okręty mają po 3 wyrzutnie torpedowe na dziobie i działko 20 mm. Najważniejszą różnicą między typem IIA i IID to ich zasięg. IID ma większe zbiorniki paliwa, co pozwala mu przepłynąć 3-krotnie większy dystans (ok. 5600 mil w porównaniu do 1600 mil dla typu IIA). U-Booty tego typu osiągały też niewielką prędkość nawodną - 13 węzłów, pod wodą rozwijały 7 węzłów. Gracz dowodząc tym typem okrętu powinien starać się jak najszybciej przesiąść się na większą jednostkę. Najważniejszym wadami typu II są: mały zasięg, skromne uzbrojenie, brak działa pokładowego, niewielka prędkość oraz głębokość zanurzenia (niewiele ponad 100 m).

Typ IID

Typ VIIB, VIIC, VIIC/41 i VIIC/42 - tego typu okręty były już typowo oceanicznymi jednostkami. Szczególnie VIIC/42 z jego zasięgiem wynoszącym 12600 mil (pozostałe typy ok. 8500 mil). Dönitz postawił właśnie na ten typ U-Boota, uważał że najlepiej się nadaje do walk konwojowych. Typ VII posiadał już odpowiednie uzbrojenie (4 wyrzutnie dziobowe i jedna rufowa) oraz działo pokładowe 88 mm. Broń przeciwlotnicza zmieniała się z upływem czasu, na początku były to działka 20 mm, po zmianie kiosku była możliwość dodania większej ilości broni przeciwlotniczej. Typ VII rozwijał ok. 17 węzłów w wynurzeniu i 8 pod wodą. Jego atutem było też dość szybkie zanurzenie (ok. 25 sek.). Gracz powinien się poważnie zastanowić, czy chce się przesiąść na typ IX. Jeśli preferujemy samotne długie rajdy to IX-ki będą najodpowiedniejsze, jeśli natomiast wolimy walczyć z konwojami na Atlantyku to VII-ki będą preferowane.

Typ VIIC/42

Typ IXB, IXC, IXC/40 i IXD2 - były to