Seria wydawnicza: Elena

Oto książki z serii tematycznej Elena. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 20.00zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-10-15
  Zakazane uczucie, intryga kryminalna, zagadka z przeszłości, a w tle wspaniała opowieść o miłości do koni. Rodzina Eleny Weiland prowadzi szkołę jazdy konnej, konkurującą z rodzinną stadniną Jungblutów. Pewnego dnia Weilandów... (więcej)
 • 2.
  od 19.55zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-05-04
  Elena nie wyobraża sobie życia bez koni. Kiedy siedzi w siodle, zapomina o całym świecie - no, może z wyjątkiem Tima, chłopca z konkurencyjnej stadniny, którego kocha, ale z któym z powodu zadawnionych konfliktów rodzinnych nie może... (więcej)
 • 3.
  od 19.25zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-06-09
  Miłość Eleny i Tima okazała się silniejsza niż  nienawiść dzieląca ich rodziny. Stadnina „Kosy” też pokonała trudności finansowe. Nagle jednak coś kładzie się cieniem na szczęściu młodych ludzi. Tim wystawia Elenę do wiatru... (więcej)
 • 5.
  od 19.50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-10-20
  W piątej części poczytnej serii o nastoletniej miłośniczce koni w życiu Eleny pojawia się wiele nowości. Najpierw jej ukochany Tim dziwnie się zachowuje i dziewczyna zwyczajnie go nie poznaje. Na ostatnich zawodach w sezonie dochodzi do... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: