Seria wydawnicza: Kłamca

Oto książki z serii tematycznej Kłamca. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 25.13 zł Brak ofert - premiera: 2018-10-17
  Odkąd nie ma Boga, anioły nie grają fair. I to tłumaczyłoby obecność Kłamcy... Ocalony po szturmie na Valhallę Loki – adoptowany syn Odyna, patron oszustów i zdrajców – postanawia przystać do zwycięzców i staje się anielskim... (więcej)
 • 2.
  -10% Kłamca 2
  od 25.13 zł Brak ofert
  Loki - dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów - powraca, by znów na rozkaz Nieba tropić ukryte demony i niedobitki starych, pogańskich bóstw. Uzbrojony w izraelskie pistolety o jakże biblijnej nazwie Jericho oraz... (więcej)
 • 3.
  -10% Kłamca 3
  od 25.13 zł Brak ofert
  POWRÓT LOKIEGO, PIERWSZEGO CYNGLA SKRZYDLATYCH Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowską receptę – załatwić Antychrysta. To nic, że kwili jeszcze w swym dziecinnym... (więcej)
 • 4.
  -10% Kłamca 4
  od 25.13 zł Brak ofert
  Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną. Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: