Seria wydawnicza: Pęknięta Europa

Oto książki z serii tematycznej Pęknięta Europa. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 24.55 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-25
  Najlepsza powieść SF 2016 roku według British Science Fiction Association. Zjednoczona Europa należy już do przeszłości. W następstwie kryzysów gospodarczych i niszczycielskiej pandemii rozsypała się jak puzzle i wciąż się dzieli.... (więcej)
 • 2.
  od 24.26 zł Brak ofert - premiera: 2018-07-04
  Drugi tom cyklu „Pęknięta Europa” Jedna z najbardziej wyjątkowych powieści SF tej dekady”. -„LA Review of Books” W podzielonej Europie wyrastają kolejne quasi-państewka. Dla Jima, oficera wywiadu, to koszmar. Co tydzień z... (więcej)
 • 3.
  od 24.55 zł Brak ofert - premiera: 2019-02-06
  Zawiązano unię ze Wspólnotą, która jest teraz największym państwem w Europie. Rozpoczął się okres bezprecedensowego pokoju i dobrobytu. Jaki jest więc powód wściekłości terrorystów? Dlaczego przedstawiciele Wspólnoty i krajów... (więcej)
 • 4.
  W Tallinie Alice, młodsza pracowniczka szkockiej służby dyplomatycznej, zostaje wplątana w niezrozumiałą intrygę, rozciągającą się na dziesięciolecia. Na Morzu Egejskim młody uchodźca Benno porywa się na desperacką ucieczkę ku... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: