Seria wydawnicza: Patrole

Oto książki z serii tematycznej Patrole. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 29.06 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-22
  Współczesna Moskwa. Trwa tysiącletni rozejm między siłami Ciemności i Światła. Każda ze stron w ramach Wielkiego Traktatu powołała do życia organa stojące na straży porządku. Tytułowy "Nocny Patrol" obserwuje poczynania... (więcej)
 • 2.
  od 29.06 zł Brak ofert
  Kontynuacja bestsellerowego Nocnego Patrolu. Współczesna Moskwa. Trwa tysiącletni rozejm między siłami Ciemności i Światła. Siły Ciemności żyją w świecie Zmroku pełnym wilkołaków, strzyg, wampirów i czarodziejów. Inni... (więcej)
 • 3.
  od 29.06 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-22
  Wśród Innych krąży na wpół zapomniana legenda o księdze Fuaran, dzięki której rzekomo można z dowolnego człowieka uczynić Innego. Czyżby ta mityczna księga – której nikt nigdy nie widział, a która miałaby powstać wiele... (więcej)
 • 4.
  od 29.06 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-22
  Młodzi Rosjanie, dwudziestokilkuletni Witold i jego dziewiętnastoletnia dziewczyna o imieniu Waleria kryją się przed nadspodziewanie palącym wrześniowym edynburskim słońcem w „Podziemiach Szkocji” – atrakcji turystycznej,... (więcej)
 • 5.
  od 29.06 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-22
  Od tysiąca lat Inni utrzymują trudny rozejm, chroniący ich samych oraz Zmrok, równoległy świat, który kryje się w cieniu naszego. Ale walka między siłami Światła i Ciemności o przejęcie kontroli nad światem jest daleka od... (więcej)
 • 6.
  od 26.95 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  W Moskwie znowu grasuje wampir – atakuje kolejne ofiary, młodych i starych, kobiety i dzieci, wedle pewnego klucza… Sprawą zajmuje się Anton Gorodecki – jak się okazuje wybryki wampira stanowią jedynie wierzchołek góry lodowej. Anton... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: