Seria wydawnicza: Pola dawno zapomnianych bitew

Oto książki z serii tematycznej Pola dawno zapomnianych bitew. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 0.1
  od 20.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-08-25
  Długo oczekiwany prequel bestsellerowego cyklu „Pola dawno zapomnianych bitew" i początek osobnego podcyklu "Bukowski". Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Davida Webera, Nancy Kress, Mike’a Resnicka, Jacka... (więcej)
 • 1.
  od 18.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-19
  Fantastyka naukowa w najtwardszej odmianie, prawdziwa uczta dla miłośników gatunku! W połowie XXIV wieku ludzkość ma za sobą skok cywilizacyjny. W ciągu piętnastu pokoleń skolonizowano ponad tysiąc planet i zbadano kilkanaście tysięcy... (więcej)
 • 2.
  od 19.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Doskonała powieść science fiction rozwijająca wątki zapoczątkowane w Łatwo być bogiem. Ludzkość w połowie XXIV wieku ma za sobą gwałtowny skok cywilizacyjny, zna tysiące układów gwiezdnych i skolonizowała ponad tysiąc... (więcej)
 • 3.
  od 25.99zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-04-26
  Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Nancy Kress, Mike’a Resnicka i Jacka Campbella. Bezwzględni Obcy atakują rubieże Federacji. Ludzkość została zmuszona do chaotycznego wycofania się z dziesiątków... (więcej)
 • 4.
  od 20.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-14
  NAPISANA Z ROZMACHEM, AMBITNA, PORYWAJĄCA WYOBRAŹNIĘ SPACE OPERA. Kevin J. Anderson. Wojna z Obcymi wkracza w decydującą fazę. Perspektywa rychłego zwycięstwa podsyca tlące się od dawna wewnętrzne konflikty. Politycy walczą o... (więcej)
 • 5.
  od 20.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-09-19
  Załoga admirała Rutty pojawia się w normalnej przestrzeni długo po zakończeniu exodusu ludzkości, po którym w Galaktyce pozostały jedynie niezliczone pola przegranych i dawno zapomnianych bitew. Na pokładach okrętów należących do... (więcej)
 • ..
  -28% Toy Land
  od 17.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-03-16
  Genialna powieść science fiction przemycająca między wierszami elementy społeczno – politycznej kpiny. Pełna humory mieszanka fikcji i rzeczywistości, rozrywki i refleksji nad kondycją człowieka owładniętego rządzą władzy i... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: