Seria wydawnicza: Powrót do domu

Oto książki z serii tematycznej Powrót do domu. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka.

 • 1.
  od 23.00 zł Brak ofert
  Przed tysiącami lat ludzie powierzyli swój los sztucznej inteligencji. Teraz chcą odzyskać wolność. Wysoko znad planety Harmonia spogląda Naddusza i bacznie obserwuje. Jego zadanie od wielu tysięcy lat jest takie samo – chronić...(więcej)
 • 2.
  od 18.18zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-08-09
  Druga po „Pamięci Ziemi” część znakomitego cyklu Carda! Naddusza uświadamia sobie, że nie może już skutecznie ochraniać mieszkańców Harmonii przed ich autodestrukcyjnymi skłonnościami. W celu dalszego wypełniania swojej misji musi...(więcej)
 • 4.
  od 19.31zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-09-17
  Po raz pierwszy w Polsce czwarta  część sagi „Powrót do domu”.  Wybrańcy Nadduszy kończą przygotowania do lotu w gwiazdy. Jednak w tle wciąż wrze spór o przywództwo, który przeniesie się na pokład statku Basilika, nazwanego tak...(więcej)
 • 5.
  od 19.88zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-08-09
  Ostatni rozdział przygody na kosmiczną skalę! Wysoko na niebie, na pokładzie „Basiliki”, Shedemei, ostatni żyjący przybysz z Harmonii, i sztuczna inteligencja, Naddusza, pomimo lat obserwacji wciąż nie znaleźli tego, czego szukali....(więcej)
 • 5.
  Po raz pierwszy w Polsce trzecia część sagi „Powrót do domu”. Miasto Basilica upadło. Wetchik, Nafai i reszta ich rodziny muszą stawić teraz czoło pustynnym pustkowiom i przemierzyć rozległy kontynent w drodze do ukrytego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: