Seria wydawnicza: Rodzina Dollangangerów

Oto książki z serii tematycznej Rodzina Dollangangerów. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka.

 • 1.
  od 23,41zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2019-04-05
  Wielki powrót kultowej powieści. Wciągająca historia o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia – w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci...(więcej)
 • 2.
  od 27,90 zł Brak ofert
  "Dalszy ciąg „Kwiatów na poddaszu”, na który czekają czytelnicy! Książka wznowiona po 17 latach okupuje listy bestsellerów! Druga część niezwykłej historii rodzeństwa. Dzieci trafiają do domu doktora Sheffielda, który roztacza...(więcej)
 • 3.
  od 27,90 zł Brak ofert
  Kontynuacja „Kwiatów na poddaszu” i „Płatków na wietrze”. Dalsze losy rodzeństwa, które spędziło dzieciństwo zamknięte na strychu przez okrutną matkę. Mijają lata. Cathy po swych małżeńskich perypetiach ma dwóch synów,...(więcej)
 • 4.
  od 27,90 zł Brak ofert
  Czwarta część cyklu, rozpoczętego „Kwiatami na poddaszu” – chwilami skandalizującej opowieści o kazirodczej miłości, kłamstwach, nienawiści, zaskakujących przypadkach i odkupieniu win. Do rezydencji Barta, syna Cathy i Chrisa,...(więcej)
 • 5.
  od 27,90 zł Brak ofert
  Mroczny początek rodzinnych sekretów... Olivia Winfield nie może uwierzyć swojemu szczęściu, gdy po krótkiej znajomości przystojny Malcolm Foxworth prosi ją o rękę. Jednak romantyczne marzenia młodej żony wkrótce legną w gruzach....(więcej)
 • ..
  od 22,77zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-12-03
  Kontynuacja bestsellerowego cyklu o rodzinie Dollangangerów. Duch „Kwiatów na poddaszu” prześladuje nowe pokolenia!  Siedemnastoletnia Kristin Masterwood w ruinach rezydencji Foxworth Hall przypadkiem odkrywa pamiętnik Christophera...(więcej)
 • ..
  od 22,04zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-04-01
  „Pamiętnik Christophera: Duchy Dollangagerów” to druga część nowej trylogii bestsellerowej autorki Virginii C. Andrews. Powieść przedstawia dalsze losy rodziny Dollangangerów znanych czytelnikom m.in. z...(więcej)
 • ..
  od 22,74zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-08-05
  Najbardziej zaskakująca opowieść o Dollangangerach od czasów „Kwiatów na poddaszu”. Ostatni tom sagi Dollangangerów ponownie przenosi nas w przeszłość. Z pozoru akcja nie ma związku z poprzednimi, w których młoda Kristin poznaje...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: