Seria wydawnicza: Rudolf Heinz

Oto książki z serii tematycznej Rudolf Heinz. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 33.85zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2008-11-06
  21:37 rozpoczyna cykl powieści kryminalnych Mariusza Czubaja Polski psychopata z komisarzem Rudolfem Heinzem w roli głównej. Rudi zbliża się do pięćdziesiątki. Lubi kuchnię śląską, cierpi na reumatologiczne zapalenie stawów, a w wolnych... (więcej)
 • 4.
  od 20.15zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-04-15
  Rudolf Heinz  – profiler, miłośnik bluesa po traumatycznych przejściach – i zagadkowe morderstwo, którego okoliczności są bardzo nietypowe. A do tego ta pozostawiona na miejscu zbrodni okładka Abbey Road Beatlesów. Czubaj powraca w... (więcej)
 • 5.
  od 19.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-05-23
  Po prostu petarda! Katarzyna Bonda Do tej pory z prozy polskiej czytałem tylko brata, ale teraz zmieniam zdanie. Tak dobrego kryminału nie czytałem od co najmniej kilku lat. „Dziewczynka z zapalniczką” to prawdziwa petarda i pozycja... (więcej)
 • 6.
  od 23.03zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-09-30
  Rudolf Heinz od dwóch lat nie pracuje już w policji. O życiu zawodowym właściwie zapomniał, a i w prywatnym nie układa mu się najlepiej. Niespodziewanie jednak zostaje poproszony o pomoc w sprawie brutalnego zabójstwa na... (więcej)
 • ..
  od 72.00zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-06-21
  „Czubaj kontynuuje najlepsze tradycje czarnego kryminału. A seria z Rudolfem Heinzem to już klasyka polskiej powieści kryminalnej.” Marek Krajewski Bestsellerowa seria z Rudolfem Heinzem, który niestrudzenie tropi seryjnych morderców.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: