Seria wydawnicza: Sean King i Michelle Maxwell

Oto książki z serii tematycznej Sean King i Michelle Maxwell. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.90 Brak ofert - premiera: 2013-10-23
  Początek znajomości najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Davida Baldacciego. Michelle Maxwell, agentka Secret Service, zaprzepaściła swoją karierę – chwila jej nieuwagi wystarczyła, by kandydat na prezydenta został porwany. Michelle nie... (więcej)
 • 2.
    Brak ofert
  W małej miejscowości Wrightsburg, w stanie Wirginia, grasuje seryjny morderca. W tym samy czasie para detektywów, Sean King i Michelle Maxwell została poproszona o zbadanie włamania do posiadłości milionera Bobby Battlesa. Wtedy Michelle... (więcej)
 • 4.
    Brak ofert
  Kiedy dwunastoletnia bratanica pierwszej damy Stanów Zjednoczonych, wraca z urodzinowego przyjęcia, w jej rodzinnym domu dochodzi do tragedii. Dziewczynka zostaje porwana, a jej matka ginie z rąk napastników. Na osobistą prośbę małżonki... (więcej)
 • 5.
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.90 Brak ofert - premiera: 2013-04-24
      Najlepszy analityk CIA siedzi w więzieniu federalnym oskarżony o sześć morderstw. Jest geniuszem obdarzonym pamięcią ejdetyczną i był filarem rządowego programu wywiadowczego. Na tzw. Ścianie – monstrualnym ekranie, przez który... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: