Seria wydawnicza: Thora

Oto książki z serii tematycznej Thora. Są tu wszystkie części danego cyklu wydane w formie e-booka. Jeżeli chcesz zapoznać się z seriami tematycznymi innych autorów polecamy zerknąć na wszystkie serie wydawnicze

 • 1.
  od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-18
  Niemiecki student historii, Harald Guntlieb zostaje zamordowany na terenie Uniwersytetu Islandzkiego. Zwłoki potwornie zbezczeszczono. Majętni rodzice nie są zadowoleni z wyników dochodzenia prowadzonego przez policję. Sami zlecają więc... (więcej)
 • 2.
  od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-18
  - kolejny bestsellerowy thriller islandzkiej autorki - skandynawscy recenzenci uznali te książkę za superthriller i nadali mu cztery gwiazdki w ich rankingu - bestialskie morderstwo dokonane w nadmorskim spa staje się początkiem serii... (więcej)
 • 3.
  od 25.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-18
  "Pompeje Północy" miały być luksusowym kurortem i atrakcją wysp Westmana położonych w pobliżu brzegów Islandii. Nikt nie przypuszczał, że zrujnowane wybuchem wulkanu domy kryją złowrogą tajemnicę: zwłoki ukryte pod grubą warstwą... (więcej)
 • 5.
  od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2011-10-05
  Kolejna książka islandzkiej autorki z prawniczką Thorą Gudmundsdottir w roli głównej. Kryminał ze sporą domieszką horroru. Zbrodnia, którą bada Thora jest wyjątkowo odrażająca i ponura i tacy są też bohaterowie opowieści:... (więcej)
 • 6.
  od 20.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-12
  Luksusowy jacht rozbija się przy wejściu do portu w Reykjawiku. Na jego pokładzie nie ma nikogo. Jacht jest własnością Banku Islandzkiego, odkąd poprzedni właściciel  popadł w długi. Co stało się z trzema członkami załogi i... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: