Temat: afera międzynarodowa

Znaleziono: 33 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.59zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-09-17
  Książka, na którą czekało wielu. Prawda o Edwardzie Snowdenie i kulisach jego dramatycznej decyzji. Ale również prawda o masowej inwigilacji i o tym, że z internetowych konsumentów staliśmy się internetowym...(więcej)
 • -25% Artemis
  od 23.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-11-22
  Nowa powieść autora bestsellerowego "Marsjanina"! Prawa filmowe kupione na pniu przez producentów hitu "Marsjanin" z Mattem Damonem w roli głównej. Dwudziestokilkuletnia Jazz marzy o życiu pełnym...(więcej)
 • od 25.52zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-06-26
  „Bezcenny” to powieść sensacyjna, której akcja toczy się w XXI wieku. Zofia Lorentz, historyk sztuki i urzędniczka państwowa, zajmująca się odzyskiwaniem dzieł sztuki utraconych przez Polskę, otrzymuje niecodzienną...(więcej)
 • Przez dekady przyciągał awanturników, uciekinierów i biznesmenów z całej Europy. Wojna i rosyjska agresja nic w tej kwestii nie zmieniły. Czarne złoto Donbasu wciąż idzie w świat. Dzisiaj handlu nim nie kontroluje jednak ani Ukraina, ani...(więcej)
 • Kulisy bliskiej współpracy komunistycznych służb z międzynarodowymi ugrupowaniami terrorystycznymi przez wiele lat należały do najpilniej strzeżonych sekretów PRL. Radykałowie z Bliskiego Wschodu oraz skrajnie lewicowi...(więcej)
 • Współczesny Waszyngton. Ethan Ross, niespełniony pracownik Rady Bezpieczeństwa Narodowego, przekazuje zaufanemu dziennikarzowi tajną informację rządową. Odsłania ona niewygodną prawdę o CIA: agencja zamieszana jest w atak na statek...(więcej)
 • od 23.32zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-05-10
  Władcy Mokotowa. Historia najbardziej brutalnej grupy przestępczej w Polsce! Polska mafia ma na swoim koncie wiele krwawych porachunków, ale dwie egzekucje były przełomowe. Pierwsza to zabójstwo Pershinga, szefa grupy pruszkowskiej,...(więcej)
 • -25% Mayday
  od 22.43 zł Brak ofert - premiera: 2018-06-06
  Na wyjaśnieniu tej katastrofy stracić mogą wszyscy. Prócz niego. Bo on nie ma już nic do stracenia. Gdy u wybrzeży Japonii dochodzi do powietrznej kolizji dwóch największych samolotów pasażerskich świata, amerykańska Narodowa Rada...(więcej)
 • od 26.27zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-11-23
  Pewnej letniej nocy stary rybak dostrzega dryfujący po zatoce Jungfrufjärden uszkodzony jacht. Na pokładzie znajduje ciało dziewczyny. Jej płuca pełne są morskiej wody, ale ubranie, skóra i włosy pozostały suche. Policja szybko...(więcej)
 • od 17.33zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-08-17
  21 powieść Michaela Connely’ego z detektywem Harrym Boschem. Analiza balistyczna pocisku, będącego dowodem w świeżo popełnionej zbrodni, pozwala Harry’emu Boschowi powiązać ją z niewyjaśnionym morderstwem młodej fotoreporterki,...(więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-06
  Prawa sprzedane do 16 krajów na długo przed ukazaniem się oryginalnego wydania. Pierwsze miejsce na włoskich listach bestsellerów. Pierwsza część nowej trylogii. Akcja książki toczy się we współczesnej Wenecji, główną...(więcej)
 • od 26.44zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2013-10-29
  „Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył”. „Daily Telegraph” Trzeci tom „Kronik Cliftonów” Hit tegorocznych list bestsellerów! Rok 1945. Izba Lordów nie ustaliła, kto powinien odziedziczyć...(więcej)
 • -19% Ascendent
  od 28.47 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-18
  Wojna, jakiej nie znaliśmy wcześniej. Wojna na miarę XXI wieku. Nowa broń, nowe metody walki i nowy sposób odpierania ataku. W swej debiutanckiej powieści Drew Chapman stworzył nowy rodzaj bohatera, człowieka, który dzięki...(więcej)
 • Amerykanka Jane Finn ma cenne dla brytyjskiego rządu dokumenty, dlatego depczą jej po piętach: pan Brown – „człowiek związany z bolszewikami”, wywiad oraz bogaty kuzyn z Ameryki. W sam środek afery wpadają także Tommy i Tuppence,...(więcej)
 • od 15.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2018-04-04
  Czasem widzimy tylko to, co chcemy zobaczyć. Czasem to, co widzimy, zmienia nasze spojrzenie na świat. Rosa, dziewczyna Jara, popełniła samobójstwo, kiedy oboje studiowali w Cambridge. Nie ma dnia, żeby Jar o niej nie myślał. Minęło pięć...(więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-19
  Druga część bestsellerowej trylogii, której akcja toczy się równolegle w dwóch Wenecjach: rzeczywistej i wirtualnej. Trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony opowieść o morderstwach, porwaniach,...(więcej)
 • -35% FIFA mafia
  od 19.44zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-08-07
  Podejrzewaliśmy, że prawa do organizacji mundialu się nie wygrywa, tylko kupuje, a dziesiątki skorumpowanych działaczy bezkarnie napychają sobie kieszenie milionowymi łapówkami. Teraz mamy pewność. Rzeczywistość FIFA dalece wykracza...(więcej)
 • -14% Pływak
  od 28.04zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-04-22
  Damaszek, rok 1980. Kobieta ginie w wyniku eksplozji bomby podłożonej w samochodzie, która miała zlikwidować amerykańskiego szpiega, ojca jej dwumiesięcznego dziecka. Ten, by ratować niemowlę, porzuca je na schodach szwedzkiej ambasady. ...(więcej)
 • od 23.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-05-22
  Brudne pieniądze, korupcja. Handel bronią. Najbardziej dochodowy biznes świata. Karty na tym rynku rozdają trzy mocarstwa - USA, Rosja i Chiny. Czy Polska wykroiła z rynku swój kawałek tortu? A może sprzedajemy polskie uzbrojenie, a...(więcej)
 • od 24.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-03-19
  Kiedy Matthew Werner, bankier pracujący dla największego szwajcarskiego banku, ginie w katastrofie lotniczej, jego młoda żona musi uporać się nie tylko ze stratą ukochanego mężczyzny, lecz również z tajemnicami, które po sobie...(więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-05
  Siódma część cyklu o Drużynie A – jednostce specjalnej do zwalczania przestępczości międzynarodowej. Była żona członka specjalnej jednostki policyjnej do spraw przestępczości międzynarodowej, znanej jako Drużyna A wchodzi do...(więcej)
 •   Brak ofert
  Bohater – jak u Forsytha!Przygoda i zagadka – jak u Cusslera!Międzynarodowa intryga – jak u Ludluma!Prezydent Stanów Zjednoczonych postanawia uniezależnić Amerykę od zagranicznej ropy, sięgając po złoża na Alasce.Ta decyzja...(więcej)
 • od 24.84zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-03-20
  Na opuszczonym jachcie dryfującym po Archipelagu Sztokholmskim znaleziono ciało młodej kobiety. Jej ubrania są suche, bez śladu soli, chociaż płuca ma pełne morskiej wody. Następnego dnia zostają odkryte kolejne zwłoki, tym razem...(więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-06-27
  WSTRZĄSAJĄCA − OPARTA NA FAKTACH − OPOWIEŚĆ O MIĘDZYNARODOWYM SKANDALU PEDOFILSKIM.   Współczesna Rosja. Kulisy tzw. child porn industry i spraw związanych z nadużyciami w stosunku do dzieci. Głośny skandal obejmujący...(więcej)
 • od 26.51 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-17
  Wszystko zaczęło się od anonimowego maila: „Jestem wyższym rangą członkiem służby wywiadu…". To, co stało się później, było najbardziej spektakularną aferą szpiegowską, którą wywołał jeden człowiek. Edward Snowden był...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: