Temat: agent sb

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.09zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-08-08
  Złe, niemoralne, wyrachowane, manipulujące otoczeniem. Intrygantki, oszustki, awanturnice w skali rodzinnej, krajowej i europejskiej. Zdrajczynie i agentki obcych mocarstw. Od Jagiellonów po czasy PRL-u.Barbara Giżanka. Wykorzystując... (więcej)
 • -10% Czterech
  od 22.49 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-08
  Jak złapać rosyjskiego szpiega? O co grał teczkami Antoni Macierewicz?  Jak zdemaskować prowokatora, dawnego agenta SB? Co było w „szafie Lesiaka” i kim był sam Jan Lesiak? Do czego służyła instrukcja 0015, przez lata funkcjonująca... (więcej)
 • od 21.52 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-01
  Kolejna odważna i zaskakująca powieść autora znanego z popularnych książek „Gej w wielkim mieście” i „Chyba strzelę focha!” "To historia fikcyjna. Ale podobna mogła się wydarzyć. Możliwe nawet, że się... (więcej)
 • od 17.71zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-05-27
  Ubek to historia agenta, który z pasją i oddaniem donosił na kolegów z opozycji. Byli wśród nich Kaczyński, Tusk, Borusewicz. To opowieść o człowieku, który kłamał, oszukiwał i manipulował. Janusz Molka jest pierwszym... (więcej)
 • od 22.97 zł Brak ofert - premiera: 2010-08-01
  Polska współczesność i groźna atmosfera rodem z Imienia róży!Marcin Wroński w Officium Secretum obnaża mechanizmy władzy świeckiej i kościelnej, bezbłędnie portretuje środowisko lokalnych mediów i mentalność ludzi zarówno... (więcej)
 • od 21.17 zł Brak ofert
    Bohater? Zdrajca? A może hedonista i bawidamek? Kim naprawdę był sierżant sztabowy Zenon Celegrat, człowiek, którego określono mianem „wielkopolskiego Kuklińskiego”? Książka Jarosława Burchardta i Piotra Świątkowskiego... (więcej)
 • od 15.30 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Pierwszego września 1992 roku Polskę obiegła wstrząsająca wiadomość - Piotr Jaroszewicz, premier PRL, został zamordowany we własnej willi. Zbrodnia ta była tym bardziej zaskakująca, że dokonano jej już w demokratycznej Polsce. Sprawca... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2011-02-01
  Agenci, morderstwa na zlecenie, archiwa komunistycznego MSW… Kto po zmianie władzy utrzyma się na powierzchni, a kto pójdzie na dno? Za kulisami pozornie sennego przełomu 1988/89 roku rozpoczyna się bezpardonowa walka o wpływy, wielkie... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-06-01
  Montevideo, Nowy Jork, Paryż, tajni agenci i płatni mordercy, wartka akcja i miłość, która ciągle nie może wypełnić życia Anny i Andrzeja. II część książki Pawła Szlachetki „Zwerbowana miłość” ( I została sfilmowana w 2010... (więcej)
 • Czy terrorysta może być pozytywnym bohaterem? Człowiek definiuje siebie poprzez swoje cele i sposób ich osiągania. Sam terroryzm to określone działanie, którego narzędziem jest przemoc psychiczna i fizyczna. Jego celem, poprzez... (więcej)
 • Anna Wermer, była prostytutka zwerbowana do tajnej misji przez agenta, który wykorzystał jej uczucia, wciąż nie zaznaje spokoju. Pod nieobecność Anny, w jej mieszkaniu zostaje zamordowana podobna do niej przyjaciółka. Czyżby ktoś czyhał... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: