Temat: alan banks

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 18,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-13
  Ósma powieść kryminalna o inspektorze Banksie. Jest mgliste późne popołudnie gdy szesnastoletnia Debora Harrison wraca ze szkoły, jednak dziewczyna nie dociera do domu. Krótko potem jej ciało zostaje odnalezione na...(więcej)
 • Jest rok 1969. W Wielkiej Brytanii szaleje rock’n’roll, a po całym kraju krążą narkotyki oraz miłujący pokój hipisi. Tuż  po zakończeniu jednego z rockowych festiwali policja odnajduje śpiwór, w którym spoczywa ciało młodej...(więcej)
 • Pewnego wieczoru nadinspektor Alan Banks, znany z nietuzinkowych i nie zawsze zgodnych z regulaminem metod pracy, zostaje wezwany do komisarza okręgu, Riddle'a. Tam dowiaduje się, że szesnastoletnia córka komisarza, Emily, uciekła z domu i to...(więcej)
 • -40% Kameleon
  Kiedy policjanci interweniują w sprawie rodzinnej awantury przy ulicy Hill nr 35, na miejscu dokonują przerażającego odkrycia. Seryjny morderca przypadkiem zostaje zdemaskowany, ale jego schwytanie okaże się zaledwie początkiem szokującego...(więcej)
 • -40% Podpalacz
  eszcze zanim wstał kolejny styczniowy dzień, mrok nad kanałem Yokshire rozświetla pożar dwóch zacumowanych tam barek. W pogorzelisku ratownicy znajdują zwęglone szczątki ludzkie. Ofiarami okazują się Tom McMahon – niespełniony...(więcej)
 • od 18,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Przebywający na urlopie w Grecji Alan Banks, inspektor policji z Yorkshire, zostaje pilnie ściągnięty do Anglii, gdy znalezione zostają zwłoki Grahama Marshalla. To jego przyjaciel z dzieciństwa, który zaginął ponad 30 lat temu....(więcej)
 • od 19,20zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-01-18
  Kiedy w tajemniczych okolicznościach znika dwóch młodych mężczyzn, miejscowa społeczność jest zaniepokojona. Niedługo później w opuszczonym hangarze z czasów drugiej wojny światowej zostaje odkryta plama krwi, a należącą do jednego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: