Temat: aleksander sołżenicyn

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.18zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-03-16
  O KSIĄŻCE „Jeden dzień Iwana Denisowicza i inne opowiadania” Aleksandra Sołżenicyna [e-book w formatach epub i mobi]: Więzień łagru, który każdego dnia musi walczyć o przetrwanie; prosta i dobra kobieta, „człek sprawiedliwy”,... (więcej)
 • od 18.31zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-01-01
  „W Central Parku” Wojciecha Karpińskiego to opis podróży do Nowego Świata (każda istotna podróż jest wyprawą do Nowego Świata), wędrówka w przyszłość, ku temu, co nowe, przy jednoczesnym odkrywaniu przeszłości, swoich korzeni,... (więcej)
 • od 23.80 zł Brak ofert
  „Pruskie noce” to fragment obszernego autobiograficznego utworu lirycznego „Dorożeńka” („Dróżka” – nieco ironicznie o drodze życiowej). to utwór mocniejszy w przekazie niż książka dokumentalna, przemawiający do wyobraźni.... (więcej)
 • od 39.50 zł Brak ofert
  W swojej nowej, fascynującej książce Ian Frazier, jeden z największych, najbardziej elokwentnych reportażystów naszych czasów, kieruje swoje niezwykle przenikliwe, mądre i pełne empatii spojrzenie na Syberię, olbrzymią, naznaczoną przez... (więcej)
 • Książka omawia wciąż mało rozpoznane zjawiska: samizdat, tamizdat, sztukę nonkonformistów czy działalność dysydencką na tle panoramy przemian zachodzących zarówno w Polsce, jak i w Związku Radzieckim. Stanowi próbę rekonstrukcji... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: