Temat: angielska wieś

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.40zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-12-07
  Wraz z Lauriem Lee podróżujemy w przeszłość, do czasów tuż po I wojnie światowej, do małej i ubogiej angielskiej wioski w Gloucestershire. To tam w gronie licznego rodzeństwa, pod opieką porzuconej przez męża matki, autor spędził... (więcej)
 • od 8.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-04-01
  Dwujęzyczna adaptacja powieści „Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna” Jane Austen to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.... (więcej)
 • -81% Emma
  od 1.92zobacz oferty z 53 księgarni - premiera: 2017-01-07
  Powieść wydana w 1815 roku. Podobnie, jak w innych powieściach, Jane Austen opisuje rozterki dystyngowanej kobiety żyjącej w Anglii okresu regencji. Tytułową bohaterką powieści jest Emma Woodhouse, rozpuszczona młoda kobieta, która zbyt... (więcej)
 • od 14.30zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-28
  Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.Mądra i pewna siebie Emma jest przekonana, że umie znaleźć idealnego męża dla swojej nowej przyjaciółki Harriet. Popełnia jednak jeden błąd za drugim i wreszcie zdaje sobie sprawę,... (więcej)
 • od 14.30zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-03-01
  Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.Elinor i Marianne Dashwood mają zupełnie inne wyobrażenia na temat miłości. Marianne chce, żeby uczucie ją powaliło, a jej rozważna siostra Elinor zawsze stąpa twardo po ziemi. Po... (więcej)
 • od 19.42 zł Brak ofert
  Co i rusz ukazują się książki o pięknych krainach odkrywanych przez turystów. Prowansja i Toskania doczekały się już wielu opowieści o sobie. Elizabeth i jej ogród to opowieść Angielki, która pokochała Pomorze. Zamieszkała pod... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: