Temat: antologie dla dzieci i młodzieży

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-21
  Królowa Śniegu, piękna i wzruszająca, komiczna i tragiczna, udowadnia raz jeszcze, że Cunningham jest jednym w wielkich powieściopisarzy tego pokolenia. Najnowsza powieść autora bestsellerowych Godzin. Barrett Meeks, utraciwszy... (więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2014-03-10
  Jonathan Harker, młody, naiwny prawnik, wyrusza w podróż do Transylwanii na spotkanie z hrabią Dracula, który przymierza się do przyjazdu do Anglii. Na miejscu wychodzi na jaw, że ekscentryczny arystokrata nie jest tym, kim się wydaje być,... (więcej)
 • od 27.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-02-22
  Pierwszy thriller szpiegowski, którego akcja toczy się na morzu Carruthers, znęcony perspektywą polowania na kaczki, dołącza do swego przyjaciela Daviesa, który wybrał się na rejs po Bałtyku. W trakcie lawirowania między zdradzieckimi... (więcej)
 • od 14.95zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-05-26
  ODKRYWAJ NIEODKRYTE 2. tom ogólnoświatowej serii inspirowanej prawdziwymi przygodami i odkryciami osób z kręgu National Geographic! Pilnie strzeżona tajemnica Niebezpieczna misja Odkrycie, które może wszystko zmienić W kolejnym... (więcej)
 • od 27.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-02-08
   Wzruszająca opowieść o Karym Klejnocie, wyjątkowym koniu. Bohaterem książki jest koń Kary Klejnot, który opowiada o swoich losach. Beztroski źrebak z białą gwiazdą na czole wyrasta na pięknego rumaka. Z biegiem lat trafia do... (więcej)
 • od 19.42 zł Brak ofert
  Co i rusz ukazują się książki o pięknych krainach odkrywanych przez turystów. Prowansja i Toskania doczekały się już wielu opowieści o sobie. Elizabeth i jej ogród to opowieść Angielki, która pokochała Pomorze. Zamieszkała pod... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: