Temat: antropolog

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -22% Pionek
  od 21.95zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-03-16
  Nowa powieść kryminalna, której główni bohaterowie tym razem trafią na Śląsk, gdzie niedawne zabójstwo młodej dziewczyny splata się w świadomości mieszkańców ze sprawą Wampira – skazanego przed laty za... (więcej)
 • od 28.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-27
  Euforia znajduje się na liście amazon.com 100 najczęściej czytanych książek roku 2014. Należy też do najlepszych książek roku 2014 według The New York Times Book Review. Powieść autorstwa Lily King, laureatki prestiżowej nagrody KIRKUS... (więcej)
 • od 42.41zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-02-19
  Książka wybitnego antropologa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji, naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in. dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg, dlaczego... (więcej)
 • od 26.30zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-08-12
  Minęły trzy lata, odkąd David Hunter, wybitny antropolog sądowy, przeprowadził się do prowincjonalnego miasteczka, uciekając przed londyńskim zgiełkiem, swoją pracą i tragedią życiową, która go spotkała.Spokój w miasteczku i życiu... (więcej)
 • od 26.33 zł Brak ofert
  30 lat obserwacji szympansów nad potokiem Gombe. W czerwcu 1960 roku, w wieku 26 lat Jane Goodall trafiła do Tanzanii i wyposażona w niewiele więcej poza notatnikiem, lornetką i pasją poznawania natury zaczęła obserwować życie szympansów... (więcej)
 • Kobiety, które rzuciły wyzwanie nieznanym lądom i swojej epoce Maria majaczyła i raz po raz zapadała w niespokojny sen. Obsesyjnie myślała o krwi i mięsie reniferów. Nie jadła od dwunastu godzin, a jej ciało pożerał syberyjski... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-28
      Głowa Niobe – to kolejny, po Ofierze Polikseny (debiucie Guzowskiej), kryminał z archeologią w tle – nowość na polskim rynku powieści kryminalnych! Przed nami drugi tom przygód aroganckiego Maria Ybla, światowej sławy antropologa,... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-06
  W pałacu papieskim w Awinionie dochodzi do zagadkowego odkrycia. Zamurowane w ścianie ossuarium skrywa kości z charakterystycznymi wgłębieniami w stopach i nadgarstkach oraz ryt przedstawiający krzyż i baranka. Na miejsce przybywa Bill... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert
  Temperance Brennan zostaje wezwana do Montrealu, gdzie znaleziono zwłoki ortodoksyjnego Żyda. Ma zbadać, czy ofiara popełniła samobójstwo, czy też została zamordowana. Podczas oględzin miejsca zwłok nieznajomy wsuwa do kieszeni pani... (więcej)
 • od 25.13 zł Brak ofert
  1. tom cyklu młodzieżowej serii autorki cyklu KOŚCI. Grupa nastolatków znajduje ludzkie szczątki na wysepce w Karolinie Południowej, nieświadomie uruchamiając całą lawinę zdarzeń. W toku śledztwa trafiają na zbrodnię sprzed lat.... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-20
  Tom Knox – autor bestsellerowego SEKRETU GENEZIS - powraca z nową, elektryzującą powieścią Edynburg. Profesor historii Archibald McLintock popełnia samobójstwo, zostawiając intrygującą wskazówkę o ukrytym skarbie templariuszy. Córka... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.73 zobacz oferty z 11 księgarni
    Praca poświęcona jest wielopłaszczyznowej analizie listów pożegnalnych osób, które popełniły samobójstwo. [...] jest oryginalnym i wartościowym źródłem wiedzy na temat okoliczności i decyzji samobójczej. Oparta na solidnej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.78 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-12-11
  Badania terenowe są differentia specifica antropologii, zarazem jedną z podstaw etosu antropologicznego, jak i tym elementem dyscypliny, który jest najchętniej przejmowany przez nauki społeczne.Książka przybliża historię antropologicznych... (więcej)
 • od 25.84 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-03
  Pierwsza część zmysłowej serii Kodeks uczuć. Adrien Fletcher, pracownik ekskluzywnej agencji ochrony, poszukuje kobiety z maleńkim tatuażem, która może mieć związek z tajemniczą sprawą sprzed lat. Na jego liście jest kilka nazwisk do... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: