Temat: aranżacja wnętrz

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-03-20
  Co mówi o nas dom i jak możemy na niego wpłynąć, aby poczuć się dobrze. Praktyczny poradnik dostarczający pomysłów na przemianę domu w oazę optymizmu, spokoju, miłości i kreatywności. Zawiera wskazówki, jak... (więcej)
 •   Brak ofert
  <b>Home Staging, czyli Wizaż Nieruchomości,</b> to bardzo ciekawe zajęcie, wymagające połączenia wiedzy i umiejętności z kilku tak różnych od siebie dziedzin jak pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, architektura wnętrz,... (więcej)
 • od 7.72zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Doskonały poradnik dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania i życia odrobinę koloru. W książce „Kolor w mieszkaniu” znajdziesz informacje o tym, jak zestawiać barwy, jakie są właściwości poszczególnych... (więcej)
 • od 19.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-06
  Feng shui w twoim domu to niezastąpiony poradnik dla każdego, kto chciałby, aby jego dom był miejscem przyciągającym szczęście, dobrobyt i pokój. Korzystając ze starożytnej chińskiej sztuki aranżacji wnętrz, zaczniesz żyć w harmonii... (więcej)
 • od 22.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-14
  Dom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź. Kiedy dokonasz w nim... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  Książka Aranżacje wnętrz podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować... (więcej)
 • Kolor jest podstawowym elementem wystroju wnętrza. Kiedy wchodzimy do domu, pierwszą rzeczą, którą widzimy, jest kolor. To on decyduje, czy wnętrze jest harmonijne.Poradnik daje wskazówki, w jaki sposób wykorzystać psychologiczne... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: