Temat: arcybiskup buenos aires

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 32.00 zł Brak ofert - premiera: 2019-04-10
  „Głos Claudii Piñeiro brzmi jak jedwab, jednak jest to jedwab ostry jak brzytwa8 – Que Leer „Elena wie”:Elena żyje w rytm pigułek. Musi zażywać je w określonych odstępach, inaczej jej mózg przestanie wydzielać dopaminę, a wtedy... (więcej)
 • od 14.40zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-09-25
  Jedyny w swoim rodzaju utwór-wyzwanie, utwór-prowokacja, kapitalna rozprawa Gombrowicza z polskością, z podtrzymywanymi przez tradycję stereotypami narodowymi. Genialny humor i cudowny język, zadziwiające wykorzystanie przez pisarza form... (więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-23
  Czwartkowe wdowy to powieść mistrzowsko skomponowana, gęsta i pełna niezwykle celnie sportretowanych postaci. I choć wszystko to dzieje się na drugiej półkuli, niepokojąco przystaje także i do naszej rzeczywistości. „Bezlitosna... (więcej)
 • od 34.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Legenda staje się prawdą Największe wydarzenie literackie XXI wieku Legendy i plotki o tym tekście krążyły od wielu lat, ale dostęp do manuskryptu miało niewielu. Teraz Kronos, prywatny dziennik Witolda Gombrowicza, w końcu trafia do... (więcej)
 • od 27.69 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-01
  Żywa, pełna kolorów, zapachów i dźwięków tanga przełomowa powieść o pożądaniu, pasji i odnajdywaniu wolności. Luty 1913 roku. Siedemnastoletnia Leda, z małą walizką i zamkniętymi w futerale starymi skrzypcami ojca, opuszcza... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.20 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2022-09-28
  ŻYWA, PEŁNA DŹWIĘKÓW, KOLORÓW I ZAPACHÓW HISTORIA O PASJI SILNIEJSZEJ NIŻ WSZYSTKO I O ODNAJDOWANIU W SOBIE WOLNOŚCI, NAPISANA PRZEZ LAUREATKĘ STONEWALL BOOK AWARD ORAZ READING WOMEN AWARD.ZMYSŁOWA, GŁĘBOKO PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 33.90 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-07-19
  Przepyszny pamiętnik z trzech miast - egzotycznego Buenos Aires, wiecznie rozbudzonego Nowego Jorku i eleganckiego Berlina Kiedy Layne Mosler stwierdza, że mimo początkowego zapału nie uda jej się otworzyć własnej restauracji, wyrusza do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.25 zobacz oferty z 3 księgarni
  Książka, w której – w formie wywiadu – obecny papież opowiada obszernie o swoim życiu, powołaniu, poglądach na świat, problemach i perspektywach Kościoła, kwestiach moralnych i teologicznych, ale też rzeczach bardzo przyziemnych.... (więcej)
 • od 15.99 zł Brak ofert
  „Buenos Aires” Marty Handzlik to utwór o spełnionym marzeniu. Jego narratorka, będąc jeszcze licealistką, zafascynowała się utworami towarzyszącymi wchodzącemu wówczas na ekrany polskich kin filmowi Alana Parkera Evita, śpiewanymi... (więcej)
 • od 32.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-18
  W niewyjaśnionych okolicznościach znikają w metrze w Buenos Aires czteroletnia Moira Danubio i jej opiekunka Cecilia. Dla ojca dziewczynki zaczyna się koszmar, który będzie trwał latami. Gdy policja okazuje się bezradna, zdesperowany Fabian... (więcej)
 • od 30.07 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-11
  Buenos Aires, lata 70. XX wieku. Julia posiada niecodzienną umiejętność odziedziczoną po babce: ma wizje przyszłych wydarzeń. Aby zapobiec nieszczęściom musi jednak te wizje odpowiednio zinterpretować, co nie jest łatwe. Rok 1976. Po... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.59 zobacz oferty z 3 księgarni
  13 marca 2013 r. kardynał Jorge Mario Bergoglio, jezuita i dotychczasowy arcybiskup Buenos Aires, został wybrany na papieża. Przybrał imię świętego z Asyżu. Nieprzypadkowo. Franciszek, skromny, rozumiejący biednych i doświadczonych przez... (więcej)
 •   Briana poznała Pascuala Domingueza, argentyńskiego biznesmena, gdy pracowała jako niania u jego przyjaciół. Przeżyli namiętny romans. Pascual poprosił ją o rękę, ale jego rodzina nie zaakceptowała Briany. Zdesperowana dziewczyna... (więcej)
 • od 6.30 zł Brak ofert
  „Uczę tu religii. Dzieci są biedne, nie mają nawet butów. Nie zdajesz sobie sprawy, jak to jest, bo zawsze miałaś czym napełnić żołądek, a kiedy było Ci zimno, siadałaś przy piecyku” – pisał do siostry dwudziestoletni Jorge... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.90 zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Buenos Aires to jedno z największych miast naszego globu, z najszerszą ulicą świata, po której 18 pasach pędzą samochody. W zgiełku metropolii nie brak jednak zacisznych i urokliwych miejsc, wprawiających w zadumę, gdzie rytm życia... (więcej)
 • od 24.65 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-23
  Reportaż ze świata narko w Buenos Aires! Kiedy piętnastoletnia Alcira wychodzi za mąż, nie podejrzewa nawet, że jej wybranek okaże się handlarzem narkotyków, a ona szybko przejmie po nim pałeczkę i rozkręci własny interes. Nie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: