Temat: arktyka

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19,99zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-03-30
  Kto wie, że do poznania śpiewu wielorybów przyczynił się amerykański wywiad, który sądził, że rozpracowuje tajne sygnały sowieckich łodzi podwodnych w Antarktyce? Albo to, że płeć pingwinów najłatwiej poznać po...(więcej)
 • Najnowszy satelita NASA wykrywa niezwykły obiekt w lodowcach Arktyki, meteoryt ze śladami życia pozaziemskiego. Biały Dom przygotowuje się do poinformowania o odkryciu światowej opinii publicznej. Stanowiłoby ono sensację na miarę...(więcej)
 • od 23,80zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-03-06
  Jeden jacht („Anna”), dwie osoby załogi (Polka i Szwed), trzy miesiące żeglugi i cztery arktyczne morza (Beauforta, Czukockie, Wschodniosyberyjskie i Beringa). Pierwsze w świecie pokonanie tej trasy, lody, sztormy, wiele przygód i...(więcej)
 • od 33,11 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-28
  Gdzie kryje się źródło sukcesu Agaty Christie? Autor książki szuka odpowiedzi, analizując odnalezione niedawno „Notatniki” pisarki i próbując odkryć alfabet, którego używała do konstruowania swoich powieści. Curran omawia sześć...(więcej)
 • Album „Wielki Błękit” jest kolekcją zatrzymanych w kadrze fascynujących historii z podwodnego świata. Mimo że morza i oceany stanowią ponad 70% powierzchni Ziemi, to nadal tak niewiele wiemy o tym, co skrywa się pod ich powierzchnią....(więcej)
 •   Brak ofert
  Czasy wielkich odkryć polarnych i… kobiety, które porzuciły konwencjonalną rolę pani domu, by u boku mężów, najznamienitszych polarników, uczestniczyć w podboju krainy wiecznego śniegu. Brały udział w ekspedycjach, zdobywały...(więcej)
 • od 21,40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-11-26
  Powieść, która zauroczy miłośników bestsellerowego autora Henninga Mankella. "Porywająca, tajemnicza historia z Arktyki, a zarazem debiut książkowy nieprzyzwoicie utalentowanej pisarki". New York Times Myśliwy nie odpuszcza na szlaku! Edie...(więcej)
 • od 17,50zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-05-15
  Wojna, intryga i demony przeszłości, przed którymi nie ma ucieczki. Aby powrócić do tych, których kochasz, musisz postawić na szali swoje życie.   Rok 1981, Arktyka.   Na stacji naukowo-badawczej śmierć ponosi...(więcej)
 • Utrzymany w zawrotnym tempie thriller, który łączy w sobie wątki naukowe, przygodę i akcję.Stacja Zodiak to lektura tak przejmująca i nieprzewidywalna, jak surowy klimat Arktyki.Lodołamacz Straży Przybrzeżnej Terra Nova przedziera się...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: