Temat: arthur schopenhauer

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.71zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Najwybitniejszy polski filozof komentuje słynne cytaty filozoficzne. Myślę, więc czytam Kołakowskiego. Od „Wiem, że nic nie wiem” Sokratesa po „Rzeczywistość nie istnieje” Baudrillarda – Ułamki filozofii to wybór... (więcej)
 • od 29.83 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-28
  Filozoficzna podróż śladem wielkich idei Rozpoczęta w starożytności i trwająca przez wieki podróż kilku odkrywców, którzy burzą ustalony porządek myślenia, by odnaleźć klucz do sensu ludzkiego życia. Oto najpiękniejsza historia... (więcej)
 • od 18.32 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
      NARODZINY Z SARTRE’EM RACZKOWANIE Z DARWINEM PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE Z ARYSTOTELESEM JAZDA NA ROWERZE Z EINSTEINEM KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO Z NIETZSCHEM   Jak wychować dzieci, by za dużo nie paplały? Dlaczego pytanie o sens życia jest... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.40 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-05-26
  „Znamię dawnego, wielkiego dobrobytu i wypływające stąd prawdziwe zamiłowanie do okazałości pozostawiło tak głęboki ślad na moim mieście rodzinnym i do tego stopnia z całą jego istotą jest związane i zrośnięte, że... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.40 zobacz oferty z 1 księgarni
  Książka jest prezentacją kilku ujęć z zakresu filozofii przedstawienia (wszelkiej filozoficznej refleksji nad przedstawieniem), które wykraczają poza tradycyjny, wywodzący się od Platona sposób widzenia tej problematyki. Autorkę... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: