Temat: bangkok

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27,57zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-12-04
  Minęło pięć miesięcy od chwili, gdy Nexus 5 trafił do sieci publicznej. Świat stał się innym, bardziej niebezpiecznym miejscem.             W Stanach Zjednoczonych terroryści – bojownicy Frontu Wyzwolenia Postludzi –...(więcej)
 • od 27,92zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2013-06-03
  Wyśmienity thriller sci-fi. Prawa do ekranizacji zakupione przez Paramount Pictures! W niedalekiej przyszłości eksperymentalny nanonarkotyk Nexus może łączyć ludzi, umysł z umysłem. Są tacy, którzy chcą go ulepszyć. Są tacy,...(więcej)
 • Na książkę składają się najważniejsze dokonania prozatorskie Josepha Conrada-Korzeniowskiego: powieści Lord Jim i Tajfun oraz opowiadania Jądro ciemności, Młodość, Pojedynek i Książę Roman. Omawiając je we wstępie, Zdzisław...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 0,00 zobacz oferty z 60 księgarni - premiera: 2014-11-21
  „Lord Jim” wydany w ostatnim roku XIX stulecia jest jedną z najważniejszych powieści naszego, XX wieku. Zarówno w sensie należenia do książek najżywiej w ostatnich dziesięcioleciach dyskutowanych i wpływowych, jak i w tym...(więcej)
 •   Brak ofert
  Vincent Calvino to wyrzucony z palestry amerykański prawnik, który pracuje jako prywatny detektyw w stolicy Tajlandii. Jednym z jego klientów jest Rick Casey, na którego życiu mrocznym cieniem kładzie się niewyjaśniona sprawa zabójstwa...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: