Temat: bezdomność

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.50zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-05-18
  Nowe, uaktualnione wydanie znakomitego reportażu! Reportaż o jednym z najbardziej podstawowych problemów Polaków a z pewnością najpowszechniejszym, a mianowicie sytuacji mieszkaniowej. Potrzeba dachu nad głową i karkołomne... (więcej)
 • od 15.95zobacz oferty z 19 księgarni - premiera: 2018-02-15
  Najważniejsze książka o Ameryce ostatnich lat 2 miliony sprzedanych egzemplarzy Od ponad 70. tygodni bestseller „New York Timesa” W produkcji film w reżyserii Rona Howarda Szczera i bezpretensjonalna opowieść Vance’a o... (więcej)
 • od 42.99zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-04-22
  Jest to zapierająca dech w piersiach swoim rozmachem panorama dziejów świata. Autor, historyk i ekonomista, emerytowany profesor Uniwersytetu Harvarda, postawił sobie za zadanie wyśledzić i pojąć, jak przebiegał główny nurt... (więcej)
 • od 19.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-11
  W zamkniętym świecie Korei Północnej Joseph Kim żył jak każdy zwyczajny chłopiec. Kiedy jednak skończył pięć lat, nadeszła pierwsza fala wielkiego głodu – przedłużająca się, upokarzająca i wyniszczająca klęska, która... (więcej)
 • -52% Wędrowiec
  Wędrowiec zaprasza nas do wędrówki po mieście. Mieście, które zna doskonale. Tu się urodził i tu wychował. Tu przeżył również rodzinną traumę i wyruszył na ulice. Nie jest jednak typowym bezdomnym. Mówi o sobie "filozof", ponieważ... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-10
  Słodko-gorzka historia zagubionego we własnym świecie ojca i poszukującej jego miłości i akceptacji córki. W wieku dziesięciu lat Eden znalazła ojca, Davida, wykrwawiającego się na podłodze łazienki. Nieudana próba samobójcza... (więcej)
 • od 10.97 zł Brak ofert
  Bezdomność… Problem, a raczej tajemnica, dlaczego ludzie są bezdomni? Czy zawsze z konieczności? Właśnie nie, okazuje się, że to i bywa wyborem, jak udowadniają badania choćby Katarzyny... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: