Temat: biały dom

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-03-28
  Ta historia Białego Domu podczas prezydentury Donalda Trumpa to najbardziej sensacyjna premiera 2018 roku! Jeszcze przed swą przyspieszoną premierą książka Michaela Wolffa zyskała ogromny rozgłos i wzbudziła wiele emocji i kontrowersji, a... (więcej)
 • od 19.00zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-11-26
  To książka, która doprowadzi do ostatecznego upadku Trumpa. Wstrząsające, nieznane dotąd fakty z życia Białego Domu. Szokujące doniesienia współpracowników Donalda Trumpa. Intymny portret amerykańskiego prezydenta. Ta książka... (więcej)
 • od 21.75zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2015-02-09
  Najnowszy satelita NASA wykrywa niezwykły obiekt w lodowcach Arktyki, meteoryt ze śladami życia pozaziemskiego. Biały Dom przygotowuje się do poinformowania o odkryciu światowej opinii publicznej. Stanowiłoby ono sensację na miarę... (więcej)
 • od 23.49zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-18
  Podobnie jak wydania poprzedniej książki Michaela Wolffa, także i publikacji tej prezydentowi Trumpowi nie udało się zablokować. Dzięki temu dostajemy unikalny i najświeższy – autor skończył swoje śledztwo pod koniec lutego – wgląd... (więcej)
 • od 25.13zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-02-05
  Bestseller „New York Timesa”! „Róbmy tylko to, co moralnie słuszne, wtedy nigdy nie popełnimy błędu” – to było jedno z pierwszych poleceń prezydenta Reagana wydane członkom jego administracji. Czy dzięki tej i podobnym zasadom... (więcej)
 • od 36.31 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-26
  Najbardziej oczekiwana z serii książek O’Reilly’ego i Dugarda! Zabić Reagana to opowieść o jednym z najbarwniejszych prezydentów Stanów Zjednoczonych, który żelaznej konsekwencji zawdzięczał karierę w filmie i polityce i który... (więcej)
 • od 42.18zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-10-28
  To, co zobaczył Bolton, było szokujące: dla Trumpa reelekcja była jedyną rzeczą, która się liczyła, nawet jeśli oznaczało to zagrożenie lub osłabienie narodu. „Trudno mi zidentyfikować jakąkolwiek znaczącą decyzję Trumpa podczas... (więcej)
 • od 27.85zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-09-18
  Trzymający w napięciu thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu! Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Prawda o prezydencie Kennedym czasem jest piękna, kiedy indziej niepokojąca. A o tym, jak i dlaczego został zamordowany - okrutna. Jackie porównuje Biały Dom do mitycznego Camelotu, miejsca idyllicznej szczęśliwości w zimnym,... (więcej)
 • od 22.97zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-24
  „Dobra żona – powiedział prezydent Grover Cleveland – to taka kobieta, która kocha swojego męża i swój kraj, ale nie pragnie rządzić ani jednym, ani drugim”. Żona prezydenta, Pierwsza Dama Ameryki, jest niewątpliwie jedną z... (więcej)
 • USA
  od 9.99 zł Brak ofert
  Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1– Piotra Kraśko. Eskimosi nauczyli mnie, jak przetrwać, gdy mróz spada do –50 stopni, przekonali, że psie... (więcej)
 • -20% Seks
  Żadna historia nie jest nudna, może być tylko źle opowiedziana. Na szczęście teksty, publikowane na łamach Focusa Historia to teksty fascynujące. Nie tylko dlatego, że wydarzenia z historii, o których pisaliśmy były arcyważne i... (więcej)
 • Bestsellerowa autobiografia byłego prezydenta USA George’a W. Busha. Kluczowe decyzje to niezwykły zapis dwóch kadencji 43. prezydenta USA. George W. Bush zaprasza czytelnika do zaskakująco szczerej podróży po kluczowych... (więcej)
 • -15% Przysięga
  od 23.72zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-02-06
  Siedemnasty z kolei thriller medyczno-polityczny i jednocześnie pierwszy z cyklu, którego bohaterem jest doktor Lou Welcome. Doktor John Meacham wpada w szał, chwyta za broń i z zimną krwią morduje swojego wspólnika, personel medyczny... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: