Temat: biografia anny german

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.11 zł Brak ofert
  Nowa książka Sławomira Kopra poświęcona jest kobietom tworzącym elitę artystyczną PRL. Autor nie ogranicza się jednak do tych najbardziej znanych (Osiecka, Jędrusik), przedstawia także te już nieco zapomniane (Anna German, Alina... (więcej)
 • Biografia Anny German złożona ze wspomnień jej bliskich, przyjaciół, współpracowników. Traumatyczne dzieciństwo opowiedziane przez matkę, droga do muzycznej kariery – przez przyjaciół z lat młodości i... (więcej)
 • -18% Henryk
  od 20.42zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-01-01
  Niezwykła historia ojczyma Anny German, wzbogacona o nowe materiały dokumentalne.Nowe, poszerzone wydanie głośnej książki pozwala jeszcze dokładniej dociec, kim był Henryk Krzeczkowski (1921–1985), jedna z najbardziej tajemniczych postaci... (więcej)
 • od 21.50zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-05-03
  Anna German dla wielu jest jedną z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady. Nie lubiła mówić o sobie, tym cenniejsze są jej wypowiedzi rozproszone w audycjach radiowych, prasie polskiej, rosyjskiej i włoskiej, a zebrane przez Mariolę... (więcej)
 • od 17.96zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-11-27
  W 1966 roku Anna German, nazywana wówczas „Białym Aniołem polskiej piosenki”, wyjechała do Włoch, aby zrobić światową karierę. Trasa koncertowa, występy telewizyjne, festiwal w San Remo, (to wtedy narzeczony Dalidy Luigi Tenco z... (więcej)
 • od 23.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-10-14
  Barwna opowieść o życiu artystek PRL.Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka, niezrównana komentatorka... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: