Temat: biografia holoubka

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.95zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-06-29
  Pierwsza po wielu latach biografia Gustawa Holoubka. Dlaczego teraz? Bo ciągle żyje w naszej pamięci. Bo był i nadal jest kimś więcej niż wspaniałym aktorem. Bo teraz – bardziej niż kiedykolwiek – ważna jest jego niezłomna postawa... (więcej)
 • -30% Gołas
  Oboje – ojciec i córka – błyskotliwi, dowcipni i rzutcy – nie pozwalają czytelnikowi oderwać się od lektury tej barwnej książki, która niepostrzeżenie staje się też świetną lekcją kultury i historii. „W całej mojej karierze... (więcej)
 • od 26.21 zł Brak ofert
  Biografia utkana z anegdot. Bohdan Łazuka ma wyjatkowo znaną w Polsce twarz i nazwisko, choć przecież zwykle nie grał główych ról. Pozycję zawdzięcza talentowi, osobowości, perfekcyjnie opanowanemu warsztatowi. W latach 60. poprzedniego... (więcej)
 • od 23.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Zbiór portretów wybitnych intelektualistów i twórców, przewodników kilku pokoleń polskiej inteligencji. Pod piórem autorki - ani herosi, ani pomniki, ani monolity. Błądzą, grzeszą, cierpią, kochają, puchną z pychy i schną z... (więcej)
 • od 30.30 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-04
  Teresa Tuszyńska – jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. I najbardziej zapomnianych. Stworzyła niezwykłą kreację Margueritte w filmie „Do widzenia, do jutra”, gdzie zagrała u boku Zbigniewa Cybulskiego. Jako szesnastolatka... (więcej)
 • od 21.56zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-30
  Wielka miłość, PRL-owska bohema i portret wybitnego reżysera Opowieść żony Janusza Kuby Morgensterna Och, jak bym chciała wrócić do tamtych lat. Wiele bym dała, żeby tylko móc przeżyć to wszystko od początku… (fragment... (więcej)
 •   Brak ofert
  "Ostatnie słowo" to kolejna książka Andrzeja Żuławskiego po słynnym "Nocniku", który w atmosferze skandalu został zaaresztowany przez sąd. W wywiadzie Renaty Kim, reżyser i pisarz snuje opowieść o ludziach napotkanych na swojej drodze.... (więcej)
 • od 24.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Opowieść o wspólnym życiu niezwykłej pary aktorskiej – Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka. Historia ponad trzydziestoletniego szczęśliwego i spełnionego związku opisana barwnie i dowcipnie przez Magdalenę Zawadzką. Niepublikowane... (więcej)
 • od 25.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-04-11
  Długo oczekiwana nowa książka Magdaleny Zawadzkiej. Powiedzenie podróże kształcą ma swój głęboki sens i tego się trzymam mówi autorka i zabiera nas na wyprawę. Ciekawie, wnikliwie, z dystansem, a przede wszystkim z wrodzonym poczuciem... (więcej)
 • Wspomnienia i felietony Magdaleny Zawadzkiej, jednej z najlepszych polskich aktorek, napisane lekko i z humorem. Pod tą lekkością kryje się jednak wiele głębokich przemyśleń. W wydanej wcześniej w 1999 roku książce Kij w mrowisko... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert
  Nowa książka bestsellerowego autora poświęcona elitom PRL. Zofia i Krzysztof Komedowie, Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat, Alicja i Piotr Jaroszewiczowie, Halina Mikołajska i Marian Brandys, Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski – to tylko... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: