Temat: bretania

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.58zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2011-11-09
  Korrigany, małe bretońskie duszki, potrafią porządnie zamieszać w ludzkich losach. Może to jakiś korrigan postanowił zburzyć spokój Claire Autret z maleńkiej wyspy u brzegów Bretanii? Wysłał ją w polskie góry, aby tam spotkała... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Malownicza miejscowość Pont Aven tuż przed sezonem turystycznym. Sielską atmosferę przerywa wiadomość o brutalnej zbrodni. Pierre-Luis Pennec, powszechnie szanowany właściciel Hotelu Central, został zamordowany we własnej restauracji. Do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 11.16 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Wiatr od Armoryki. Bretońskie podania i legendy - to po raz pierwszy wydany po polsku zbiór podań, legend, mitów i opowieści dawnej celtyckiej Bretanii. Książka jest napisana żywym, barwnym językiem i czyta się ją z prawdziwą... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Ambitna artystka Marjorie Price (Midge) porzuca wygodne życie na przedmieściach Chicago i wyrusza do Francji. Tam zakochuje się w Yvie, fascynującym malarzu, który namawia ją na odważny, brzemienny w skutki krok. Wspólnie kupują... (więcej)
 • od 24.61 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-02
  Kto raz zobaczy zachód słońca z latarni, zawsze będzie tu wracał… Większość ludzi pragnie znaleźć swoje miejsce na ziemi. Bezpieczną przystań, gdzie w poczuciu akceptacji będą mogli spełniać swoje marzenia. Nie inaczej jest z... (więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-18
  Bretania, wietrzna kraina przypływów i odpływów. Młoda kobieta pragnie zdobyć autorytet w zdominowanym przez mężczyzn środowisku ludzi morza. Mahe, piękna, dynamiczna trzydziestolatka prowadzi w Erquy firmę zajmującą się połowami.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: