Temat: bruksela

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.90zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2019-09-25
  Belgia, un amour compliqué, mówił o swoim małym, wciśniętym między Francję i Niemcy kraju poeta i szansonista Jacques Brel. I miał rację. Tak, Belgii nie da się kochać jednoznacznie, ze ślepym oddaniem. Miłość, jeśli... (więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2011-10-18
  Marek Orzechowski, dziennikarz, publicysta, komentator, od roku 1982 przebywający na Zachodzie. Współpracował z Radiem Wolna Europa w Monachium (w 1985 roku założył polsko-niemieckie pismo Dialog), był korespondentem Głosu Ameryki w Bonn, a... (więcej)
 • od 21.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Marek Orzechowski, dziennikarz, publicysta i pisarz, ma w swoim dorobku wywiady z czołowymi politykami Europy, setki komentarzy, artykułów i reportaży, w tym z wojny na Bałkanach. W Europolis przypomina te najciekawsze i nadal aktualne. ... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert
  Miłość i zdrada z punktu widzenia mężczyzny. Opowieść o uczuciu, które nie ma prawa istnieć, a zarazem analiza struktur społecznych ograniczających wolność człowieka, wikłających go w role, których nie jest w stanie wypełnić.... (więcej)
 • -7% Bruksela
  W rzeczywistości „europejskie” oblicze miasta jest tylko jednym z wielu, którym może poszczycić się belgijska stolica. Bruksela jest miastem niezwykle złożonym, w którym zabytki średniowiecza sąsiadują ze wspaniałą secesją i... (więcej)
 • od 30.75zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-06-13
  Choć wskazują na to tytuł i forma, książka, którą Czytelnik trzyma właśnie w ręku, nie jest leksykonem wiedzy o Unii Europejskiej. Utrzymana w konwencji pół żartem, pół serio, jest subiektywnym, literackim opisem brukselskiego... (więcej)
 • Miasta są Twoim żywiołem? W takim razie dobrze trafiłeś. To książka dla tych, którzy czują się eksploratorami w miejskiej przestrzeni. Poznasz wielkie europejskie metropolie oraz równie znane i fascynujące miasta, takie jak Dubrownik,... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-29
  Kobieca przyjaźń, nieoczywiste związki, życie jako nieustająca walka – długo oczekiwana nowa powieść Grażyny Plebanek! Przyjaźń i boks to źródła siły dla Lu i Sprite. To historia poprowadzona z impetem, energetycznie i świadomie.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: