Temat: bunt

Znaleziono: 328 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 •   Brak ofert
  Zelda i Francis Scott Fitzgerald byli piękni i przeklęci – jak bohaterowie jego powieści z 1922 roku, która wydaje się proroczą wizją ich własnych losów. Przeklęci kochankowie, których burzliwe życie wypełnione miłością i zdradą,...(więcej)
 • od 25.44 zł Brak ofert
  Powieść współscenarzysty Imperium robotów: Bunt człowieka oparta na tym filmie – jeszcze przed polską premierą! Przebój filmowy w kinachKiedy ludzkość upada, powstają bohaterowie.Jeden chłopak rzuca wyzwanie imperium. Trzy...(więcej)
 • od 29.80 zł Brak ofert
  Jeśli nie widzisz świata, to nie znaczy, że świat przestał istnieć. I że nie jest dla ciebie... Każdy musi mieć Coś swojego, co pozwoli mu żyć z radością i nadzieją. Maggie ma siedemnaście lat. Pół roku temu jej świat...(więcej)
 • Rodzice chcieli wydać ją za mąż. Uciekła. Nagrała film z apelem o pomoc i wstawiła na YouTube. Obejrzały go miliony ludzi na całym świecie… Nada ma jedenaście lat. Mieszka w małej wiosce w Jemenie. Jak inne dzieci chodzi do...(więcej)
 • Lekcje, jakich uczą nas dzieci, są najtrudniejsze. Co robimy, gdy nasze dzieci nie spełniają naszych nadziei i chcą iść swoją własną drogą?Kate Morgan, starszy partner w prestiżowej kancelarii prawnej w Nowym Jorku, jest dumną...(więcej)
 • od 14.05zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-04-07
  Anna marzy o przygodzie. Gdy przypadkiem zostaje świadkiem śmierci mężczyzny, temperament dziennikarza śledczego każe jej wyruszyć w rejs do Afryki. Wśród ekscentrycznych pasażerów statku może być morderca, ale nikt nie jest tym, za...(więcej)
 • od 19.93 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-12
  Kolejny tom opowieści o losach nastoletniego gladiatora Brixus, wódz niewolników, pragnie na nowo zbudować powstańczą armię i ruszyć na Rzym, jak niegdyś zrobił to Spartakus.  Tymczasem nastoletni Markus, już jako wolny człowiek, ...(więcej)
 • od 19.93 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-01
  IV tom cyklu GLADIATOR Markus odzyskał wolność, ale nie zazna spokoju, póki nie odnajdzie matki. Wraz z przyjaciółmi wyrusza na jej poszukiwanie. Przemierzy Grecję z listem polecającym od Cezara, jednak nie uchroni się przed zasadzkami...(więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-14
  Krzepiąca lektura dla rodziców nieznośnych nastolatków. Jak wychować nastolatka i nie zwariować? Dlaczego nastolatki reagują impulsywnie i zachowują się nieprzewidywalnie? Okres dojrzewania nie jest łatwy ani dla rodziców, ani dla...(więcej)
 • od 25.59zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-01-24
  Nasze nerwice, nasza kuchnia i nasze rewolty. Kobieta indywidualistka w teatrze życia.W powieści Agnieszki Wolny-Hamkało poznajemy losy Anny. Śledząc, jak dziewczynka dorasta, czytelnik dostrzega zmiany zachodzące w Polsce po 1989 r....(więcej)
 • od 29.93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-05-23
  Kontynuacja bestsellerowej powieści "Trzy metry nad niebem". W "Trzech metrach nad niebem" Babi złamała mu serce. W "Tylko ciebie chcę" Gin nauczyła go kochać na nowo. W "Trzy razy ty" Step staje na...(więcej)
 • od 21.24 zł Brak ofert
  CHARLIE to klasyka amerykańskiej powieści dla młodzieży początku lat dziewięćdziesiątych. Osiągnęła ponadmilionowy nakład w USA. Książka ma formę listów pisanych do nieznanego przyjaciela przez nastolatka imieniem Charlie. Bohater,...(więcej)
 • od 33.16 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-19
  „Bądź dumna ze swego bólu”, powiedziała matka. „Jesteś silniejsza od tych, którzy go nie zaznali”.Kiedy Kira, utalentowana dziewczynka z okaleczoną nogą, zostaje sierotą, musi walczyć o przetrwanie w brutalnej, prymitywnej...(więcej)
 • od 33.16 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-18
  Odkąd Matty przybył do wioski sześć lat temu, z niesfornego chłopca wyrósł na odpowiedzialnego młodzieńca. Kierując się wizjami ślepego mentora, Matty przenosi wiadomości przez otaczający ich las. Tylko on jeden umie bez szwanku...(więcej)
 • od 32.66zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-11-04
  Największy i najbardziej krwawy zryw niewolniczy rozpoczął się od buntu w szkole gladiatorów w 73 r. p.n.e.. Siedemdziesięciu ośmiu zbiegów, w tym przywódca buntu – Spartakus, schroniło się na zboczach Wezuwiusza – wulkan stał się...(więcej)
 • Tytułowa „Bestia najgorsza” to historia najsłynniejszego polskiego świętego i terrorysty w jednym – Jana Marii Korwina Pałuby, który wysadził Pałac Kultury. W noweli „Pustynia rośnie” znajdziemy poruszające studium męskiego...(więcej)
 • -49% Santarem
  dziś najtaniej - od 8.71 zobacz oferty z 10 księgarni
  Wybór wierszy jednej z najważniejszych postaci anglojęzycznej literatury w znakomitych przekładach Andrzeja Sosnowskiego. Poezja formalnie wyrafinowana, choć powściągliwa, osobna, wręcz awangardowa, a zarazem niesłychanie prosta, uważna,...(więcej)
 • od 19.02zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-30
  Dowód osobisty w Czechach otrzymuje się już w wieku piętnastu lat. Nie oznacza to bynajmniej, że od tego momentu można legalnie pić piwo czy głosować, bo do takich spraw, podobnie jak u nas, trzeba mieć lat osiemnaście. Komu zresztą...(więcej)
 • Jeśli porusza cię to tylko ze względu na język, to masz farta. Myślę – dlaczego ja tego nie napisałam, każda z nas powinna pisać o tym, co boli, nie gasić płomienia słusznego wkurwu. Alex werbalizuje ten wkurw. Nika Nie do rymu, nie do...(więcej)
 • od 27.41 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-08
  "Co się stanie, gdy życie ludzi zostanie zdominowane przez elektroniczne urządzenia osobiste? Gdy ich spersonalizowane telefony będą im podpowiadać, co powinni zjeść, w co się ubrać, gdzie pójść i z kim zaprzyjaźnić? Oto czasy, w...(więcej)
 • od 23.24 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-03
  Przychodzisz rano do kumpla i okazuje się, że nie żyje. Coś się stało po wczorajszej imprezie. Zostawił tylko playlistę z dołączoną kartką: „Dla Sama – posłuchaj, a zrozumiesz”. Jak po tym szoku poskładać historię swego...(więcej)
 • od 23.31zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-11-18
  Pierwszy tom emocjonującej trylogii, pełnej zakulisowych szeptów i salonowych zdrad! Czasem zwycięstwo może kosztować cię wszystko, co kochasz… Nigdy nie mieli być razem. 17-letnia Kestrel, córka generała, prowadzi ekstrawaganckie życie...(więcej)
 • od 23.71zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-03-17
  Czasami, żeby obronić to, co najcenniejsze, trzeba posunąć się do zdrady… zdrady swojego ojca, cesarza, kraju, oraz własnego serca. Drugi tom cyklu fantasy Niezwyciężona, emocjonującej trylogii pełnej przemyślnych intryg i...(więcej)
 • od 26.22zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-05-23
  Od wyjazdu Oakley, jej mamy i brata do Australii minęły już cztery lata. Nieuchronnie jednak zbliża się data procesu sądowego i Oakley postanawia wrócić do Anglii, by ostatecznie zamknąć makabryczny rozdział swojej historii. Teraz...(więcej)
 • od 11.50zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-09-06
  Pasjonująca powieść o potrzebie ideałów, młodzieńczym buncie i konflikcie pokoleń. Tytułowa bohaterka mocno wierzy w swojego ojca. Tymczasem on, nieustraszony himalaista i bohater, boi się ryzyka na gruncie zawodowym. Zbuntowana Majka nie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: